Пошук

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Запорізький обласний контактний центр

ЗОКЦ

 

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ


Контактна інформація:

Телефон «гарячої лінії» центру:

0-800-503-508 

hotline@zoda.gov.ua* 

(Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)

Адреса: 

69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164

Графік роботи: 

понеділок-четвер - 8.00 - 17.00 год., п’ятниця - 8.00 - 15.45 год.

У передсвяткові дні робочий день скорочується на одну годину.

 

Комунальна установа «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради, надалі – Центр (статут якої зареєстрований державним реєстратором виконавчого комітету Запорізької міської ради Запорізької області 10.04.2013 за № 11031020000034249), є суб’єктом Національної системи опрацювання звернень, які надходять до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (далі - Національна система).

Метою діяльності Центру є забезпечення оперативного розгляду звернень заявників до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за єдиним телефонним номером та через мережу Інтернет. 

* Згідно ст.5 Закону України «Про звернення громадян» (зі змінами та доповненнями) У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. 

 

Завдання Запорізького обласного контактного центру: 

- Організаційне та технологічне забезпечення функціонування  Гарячої  лінії  облдержадміністрації за визначеним  номером та відповідних ресурсів у мережі Інтернет.

- Забезпечення у межах компетенції оперативного розгляду звернень, які надходять до Центру, відповідними місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

- Забезпечення контролю за якістю та дотриманням термінів розгляду звернень,  які надходять до Центру, відповідними  місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

- Сприяння широкому впровадженню інноваційних технологій у сфері організації розгляду звернень громадян місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на території Запорізької області.

Основними функціями Запорізького обласного контактного центру є:  

Забезпечення за допомогою програмно-технічного комплексу Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування:

  • приймання звернень за допомогою телефонного зв’язку (за визначеним номером)  та Інтернету;
  • попереднє опрацювання отриманих звернень та надсилання їх на розгляд органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, організаціям та установам відповідно до їхньої компетенції;
  • інформування та консультування заявників щодо норм законодавства та актуальних питань державної політики.

Проведення:

  • аналізу змісту звернень заявників, які надходять до Центру, за змістом, категоріями заявників та територіальною репрезентативністю, підготовку та подання відповідних звітів Запорізькій обласній державній адміністрації,  Запорізькій обласній раді, Урядовому контактному центру;
  • моніторингу забезпечення своєчасності та якості розгляду звернень заявників, які надходять до Центру,  органами  влади, організаціями та установами на території Запорізької області, подання відповідних звітів за результатами узагальненої інформації Запорізькій обласній раді, Запорізькій обласній державній адміністрації, Урядовому контактному центру;
  • моніторингу найважливіших соціально-економічних питань області, що потребують невідкладного прийняття рішень, подання відповідної інформації Запорізькій обласній раді, Запорізькій обласній державній адміністрації, Урядовому контактному центру.

 

 

Урядова гаряча лінія 1545

(дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). 

Корисні посилання: 

Урядовий контактний центр - http://ukc.gov.ua/

Корисна інформація Урядового контактного центру http://ukc.gov.ua/info/consult/

Нормативно-правова база http://ukc.gov.ua/about/legal/

 

Про головне

YouTube_Zoda

UPDL

BV

Держава турбується про тебе

AK_ODA

ZRIO

expo2017

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

ZOKC

FISC

BUDJET

LPL

GIZ

KDS

FSOZO

Gromadska Rada

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

СС

ZORM

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

Регіональна рада з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON

ZOD_TRK