Пошук

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Запорізький обласний контактний центр

ЗОКЦ

 

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА

«ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР»

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

                                         

 

Контактна інформація:

Адреса: 69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164

Графік роботи: понеділок-четвер - 8.00 - 17.00 год., п’ятниця - 8.00 - 15.45 год.

У передсвяткові дні робочий день скорочується на одну годину.

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ 

Телефон «гарячої лінії Запорізької обласної державної адміністрації»:

0-800-503-508 (Дзвінки безкоштовні)

hotline@zoda.gov.ua* 

*Згідно ст.5 Закону України «Про звернення громадян» (зі змінами та доповненнями) у зверненні обов’язково вказуються: прізвище, ім’я, по-батькові заявника, адреса та зміст звернення. Анонімні звернення (без зазначення ПІБ та адреси), а також звернення, в яких відсутній зміст (опис конкретної проблеми, яка підлягає вирішенню), розгляду не підлягають.

Згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації від 14.09.2015 №326 розпочала роботу Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації  приймає усні звернення громадян до Запорізької облдержадміністрації та її структурних підрозділів за допомогою засобів телефонного зв’язку. Роботу гарячої лінії забезпечує Комунальна установа «Запорізькій обласний контактний центр» Запорізької обласної ради.

Комунальна установа «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради, далі – Центр (статут якої зареєстрований державним реєстратором виконавчого комітету Запорізької міської ради Запорізької області 10.04.2013 за № 11031020000034249), є суб’єктом Національної системи опрацювання звернень, які надходять до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (далі - Національна система).

Метою діяльності Центру є забезпечення оперативного розгляду звернень заявників до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за єдиним телефонним номером та через мережу Інтернет. 

З 28.10.2015 усні звернення громадян, які подані за допомогою засобів телефонного зв’язку, розглядаються згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян». На них надається письмова відповідь у встановлений законом термін.

Завдання Запорізького обласного контактного центру: 

 -Організаційне та технологічне забезпечення функціонування  Гарячої  лінії  облдержадміністрації за визначеним  номером та відповідних ресурсів у мережі Інтернет.

- Забезпечення у межах компетенції оперативного розгляду звернень, які надходять до Центру, відповідними місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

- Забезпечення контролю за якістю та дотриманням термінів розгляду звернень,  які надходять до Центру, відповідними  місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

- Сприяння широкому впровадженню інноваційних технологій у сфері організації розгляду звернень громадян місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на території Запорізької області.

Основними функціями Запорізького обласного контактного центру є:  

Забезпечення приймання звернень за допомогою телефонного зв’язку (за визначеним номером)  та Інтернету;

  • попереднє опрацювання отриманих звернень та надсилання їх на розгляд органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, організаціям та установам відповідно до їхньої компетенції;
  • інформування та консультування заявників щодо норм законодавства та актуальних питань державної політики.

Проведення:

  • аналізу змісту звернень заявників, які надходять до Центру, за змістом, категоріями заявників та територіальною репрезентативністю, підготовку та подання відповідних звітів Запорізькій обласній державній адміністрації,  Запорізькій обласній раді, Урядовому контактному центру;
  • моніторингу забезпечення своєчасності та якості розгляду звернень заявників, які надходять до Центру,  органами  влади, організаціями та установами на території Запорізької області, подання відповідних звітів за результатами узагальненої інформації Запорізькій обласній раді, Запорізькій обласній державній адміністрації, Урядовому контактному центру;
  • моніторингу найважливіших соціально-економічних питань області, що потребують невідкладного прийняття рішень, подання відповідної інформації Запорізькій обласній раді, Запорізькій обласній державній адміністрації, Урядовому контактному центру.

 

Про головне

YouTube_Zoda

AD

BV

UPDL

EP

ZORM

IMZO

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON