Пошук

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 19 квітня 2017 р. № 266-р

ЗМІНИ,
що вносяться до розпоряджень Кабінету Міністрів України

1. Перспективний план формування територій громад Запорізької області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 938 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 75, ст. 2479; 2016 р., № 81, ст. 2695), викласти в такій редакції:

“ЗАТВЕРДЖЕНО 
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 16 вересня 2015 р. № 938
(в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України
від 19 квітня 2017 р. № 266-р)

 

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Запорізької області

1. Графічна частина (карта Запорізької області)

 

 

 

2. Перелік спроможних територіальних громад Запорізької області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту — адміністратив-ного центру територіальної громади згідно
з КОАТУУ

Назва населеного пункту — адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Андріївська

2320655200

смт Андріївка

Андріївська

Долинська
Новотроїцька

Бердянський район

Берестівська

2320681001

с. Берестове

Берестівська
Карло-Марксівська
Миколаївська

—“—

Дмитрівська

2320681501

с. Дмитрівка

Дмитрівська
Андрівська
Луначарська (Азовська)

—“—

Осипенківська

2320685501

с. Осипенко

Осипенківська
Новопетрівська
Червонопільська

—“—

Більмацька

2322755100

смт Більмак

Більмацька
Більманська
Вершинська
Гусарківська
Мар’янівська
Новоукраїнська
Смілівська

Більмацький район

Комиш-Зорянська

2322755400

смт Комиш-Зоря

Комиш-Зорянська
Білоцерківська
Благовіщенська
Ланцівська
Шевченківська

—“—

Смирновська

2322787001

с. Смирнове

Смирновська
Зразківська
Титовська

—“—

Василівська

2320910100

м. Василівка

Василівська
Верхньокриничанська
Кам’янська
Лугівська
Підгірненська
Широківська

Василівський район

Дніпрорудненська

2320910400

м. Дніпрорудне

Дніпрорудненська
Балківська
Скельківська

—“—

Малобілозерська

2320983301

с. Мала Білозерка

Малобілозерська
Орлянська

—“—

Степногірська

2320955700

смт Степногірськ

Степногірська
Приморська
П’ятихатська

Василівський район

Великобілозерська

2321180101

с. Велика Білозерка

Великобілозерська
Гюнівська
Новопетрівська
Трудова
Червона

Великобілозерсь-кий район

Веселівська

2321255100

смт Веселе

Веселівська
Білоріцька (Маломихайлівська)
Широківська

Веселівський район

Новоуспенівська

2321285701

с. Новоуспенівка

Новоуспенівська
Запорізька
Матвіївська
Таврійська

—“—

Чкаловська

2321286801

с. Чкалове

Чкаловська
Гоголівська
Зеленогаївська
Калинівська
Корніївська
Менчикурівська

—“—

Вільнянська

2321510100

м. Вільнянськ

Вільнянська
Купріянівська
Любимівська
Московська
Новогупалівська
Павлівська
Солоненська

Вільнянський район

Матвіївська

2321583601

с. Матвіївка

Матвіївська
Дружелюбівська
Кам’яна

—“—

Михайлівська

2321584001

с. Михайлівка

Михайлівська
Люцернянська

—“—

Михайло-Лукашівська

2321584501

с. Михайло-Лукашеве

Михайло-Лукашівська
Антонівська
Максимівська
Привільненська
Кіровська (Семененківська)

—“—

 

 

 

 

 

Петро-Михайлівська

2321586801

с. Петро-Михайлівка

Петро-Михайлівська
Гнаровська
Дніпровська
Тернівська

Вільнянський район

Гуляйпільська

2321810100

м. Гуляйполе

Гуляйпільська
Залізнична
Верхньотерсянська
Воздвижівська
Добропільська
Долинська
Дорожнянська
Комсомольська
Любимівська
Малинівська
Мирненська
Новозлатопільська
Новомиколаївська
Петрівська
Полтавська
Приютненська
Рівнопільська
Темирівська
Успенівська
Червоненська

Гуляйпільський район

Біленьківська

2322180801

с. Біленьке

Біленьківська
Лисогірська
Мар’ївська

Запорізький район

Долинська

2322183501

с. Долинське

Долинська
Розумівська

—“—

Кушугумська

2322155600

смт Кушугум

Кушугумська
Балабинська
Малокатеринівська

—“—

Новоолександрів-ська

2322187901

с. Новоолексан-дрівка

Новоолександрівська
Григорівська
Наталівська
Степненська

—“—

Широківська

2322189005

с. Широке

Широківська
Августинівська
Веселівська
Володимирівська
Лукашівська
Миколай-Пільська
Сонячна

—“—

 

 

 

 

 

Благовіщенська

2322480501

с. Благовіщенка

Благовіщенська
Іванівська
Новодніпровська

Кам’янсько-Дніпровський район

Водянська

2322482401

с. Водяне

Водянська
Дніпровська
Нововодянська
Заповітненська

—“—

Кам’янсько-Дніпровська

2322410100

м. Кам’янка-Дніпровська

Камянсько-Дніпровська
Великознам’янська

—“—

Вознесенська

2323080801

с. Вознесенка

Вознесенська
Астраханська
Новопилипівська

Мелітопольський район

Костянтинівська

2323081201

с. Костянтинівка

Костянтинівська
Мордвинівська

—“—

Новгородківська

2323081601

с. Новгородківка

Новгородківська
Новомиколаївська
Полянівська

—“—

Новенська

2323081801

с-ще Нове

Новенська
Фруктівська

—“—

Семенівська

2323084001

с. Семенівка

Семенівська
Мирненська

—“—

Терпіннівська

2323085101

с. Терпіння

Терпіннівська
Новобогданівська
Промінівська
Світлодолинська

—“—

Михайлівська

2323355100

смт Михайлівка

Михайлівська
Бурчацька

Михайлівський район

Плодородненська

2323385501

с. Плодородне

Плодородненська
Мар’янівська
Старобогданівська

—“—

Пришибська

2323355400

смт Пришиб

Пришибська
Високівська
Любимівська
Роздольська

—“—

Новомиколаївська

2323655100

смт Новомиколаївка

Новомиколаївська
Тернуватська
Барвінівська
Веселогаївська
Зеленівська
Любицька
Новоіванківська
Підгірненська
Різдвянська
Самійлівська
Софіївська
Сторчівська
Терсянська
Трудова

Новомиколаїв-ський район

Комишуваська

2323955400

смт Комишуваха

Комишуваська
Димитровська
Новоіванівська
Новотавричеська
Новотроїцька
Новояковлівська
Щасливська
Яснополянська

Оріхівський район

Малотокма-чанська

2323982501

с. Мала Токмачка

Малотокмачанська
Білогір’ївська

—“—

Оріхівська

2323910100

м. Оріхів

Оріхівська
Копанівська
Мирненська
Нестерянська
Новоандріївська
Новоданилівська
Новопавлівська

—“—

Преображенська

2323987801

с. Преображенка

Преображенська
Вільнянська
Микільська
Новоселівська
Омельницька

—“—

Таврійська

2323981501

с. Таврійське

Таврійська
Юрківська

—“—

Пологівська

2324210100

м. Пологи

Пологівська
Басанська
Вербівська
Григорівська
Інженерненська
Костянтинівська
Новоселівська
Пологівська
Семенівська
Тарасівська
Чубарівська

Пологівський район

 

 

 

 

 

Воскресенська (Чапаєвська)

2324287901

c. Воскресенка

Воскресенська
Кінсько-Роздорівська

Пологівський район

Ботіївська

2324581401

с. Ботієве

Ботіївська
Приморсько-Посадська

Приазовський район

Гірсівська

2324582701

с. Гірсівка

Гірсівська
Надеждинська
Дунаївська

—“—

Нововасилівська

2324555400

смт Нововасилівка

Нововасилівська
Бесідівська
Воскресенська
Ганнівська
Маківська
Новоспаська
Розівська
Федорівська

—“—

Олександрівська

2324580301

с. Олександрівка

Олександрівська
Степанівська Перша
Чкаловська

—“—

Приазовська

2324555100

смт Приазовське

Приазовська
Богданівська
Володимирівська
Георгіївська
Дівнинська
Дмитрівська
Добрівська
Новокостянтинівська
Шевченківська

—“—

Приморська

2324810100

м. Приморськ

Приморська
Преславська

Приморський район

Розівська

2324955100

смт Розівка

Розівська
Азовська
Вишнюватська
Зорянська
Кузнецівська
Новомлинівська
Пролетарська (Новозлатопільська)
Солодководненська

Розівський район

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Молочанська

2325210100

м. Молочанськ

Молочанська
Виноградненська
Долинська

Токмацький район

Новенська

2325282401

с. Нове

Новенська
Жовтнева
Новопрокопівська

—“—

Новомиколаївська

2325282801

с. Новомиколаївка

Новомиколаївська
Балківська
Кіровська

—“—

Остриківська

2325283601

с. Остриківка

Остриківська
Очеретуватська

—“—

Таврійська

2325284401

с. Таврія

Таврійська (Кіровська)
Коханівська

—“—

Чернігівська

2325555100

смт Чернігівка

Чернігівська
Богданівська
Верхньотокмацька
Владівська
Ільїнська
Новоказанкуватська
Новомихайлівська
Новополтавська
Обіточненська
Просторівська
Стульневська
Широкоярська

Чернігівський район

Кирилівська

2320355400

смт Кирилівка

Кирилівська
Атманайська
Давидівська
Охрімівська
Шелюгівська

Якимівський район

Якимівська

2320355100

смт Якимівка

Якимівська
Володимирівська
Горьківська
Новоданилівська
Переможненська
Радивонівська
Розівська
Таврійська
Чорноземненська

—“—”.

 

 

2. Перспективний план формування територій громад Полтавської області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 р. № 994 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 78, ст. 2623, № 99, ст. 3391), викласти в такій редакції:

“ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 23 вересня 2015 р. № 994
(в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України
від 19 квітня 2017 р. № 266-р)

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Полтавської області

1. Графічна частина (карта Полтавської області)

 

2. Перелік спроможних територіальних громад Полтавської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту — адміністратив-ного центру територіальної громади згідно
з КОАТУУ

Назва населеного пункту — адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Білоцерківська

5320281201

с. Білоцерківка

Білоцерківська
Балакліївська
Бірківська
Подільська

Великобагачан-ський район

Великобагачанська

5320255100

смт Велика Багачка

Великобагачанська
Багачанська Перша
Радивонівська
Степанівська
Якимівська

—“—

Веприцька

5320482001

с. Веприк

Веприцька
Бобрицька
Мартинівська

Гадяцький район

Лютенська

5320484401

с. Лютенька

Лютенська
Соснівська

—“—

Сарівська

5320486901

с. Сари

Сарівська
Лисівська
Рашівська
Харковецька

—“—

Сергіївська

5320483401

с. Сергіївка

Сергіївська
Качанівська
Розбишівська

—“—

Петрівсько-Роменська

5320485201

с. Петрівка-Роменська

Петрівсько-Роменська
Березоволуцька
Ручківська

—“—

Глобинська

5320610100

м. Глобине

Глобинська

Бабичівська

Борисівська
Жуківська
Опришківська
Пирогівська

Глобинський район

Кринківська

5320684601

с. Великі Кринки

Кринківська
Землянківська

—“—

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гребінківська

5320810100

м. Гребінка

Гребінківська
Березівська
Григорівська
Короваївська
Кулажинська
Майорщинська
Мар’янівська
Наталівська
Овсюківська
Олександрівська
Рудківська
Сербинівська
Слободо-Петрівська
Стукалівська
Тарасівська
Тополівська
Лазірківська

Гребінківський район

Балясненська

5321081301

с. Балясне

Балясненська
Андріївська
Дібрівська
Нелюбівська
Надеждинська

Диканський район

Стасівська

5321084901

с. Стасі

Стасівська
Байрацька
Великорудківська

—“—

Зіньківська

5321310100

м. Зіньків

Зіньківська
Артелярщинська
Бірківська
Великопавлівська
Високівська
Власівська
Дейкалівська
Загрунівська
Лютенсько-Будищанська

Новоселівська
Першотравнева
Пишненківська
Покровська
Проценківська
Тарасівська
Удовиченківська
Шилівська

Зіньківський район

 

 

 

 

 

Опішнянська

5321355400

смт Опішня

Опішнянська
Батьківська
Кирило-Ганнівська
Малобудищанська
Попівська
Ставківська
Човно-Федорівська

Зіньківський район

Кобеляцька

5321810100

м. Кобеляки

Кобеляцька
Кунівська
Лебединська
Підгорянська

Кобеляцький район

Білицька

5321855300

смт Білики

Білицька
Жуківська
Іванівська
Червоноквітівська
Чорбівська

—“—

Бутенківська

5321880701

с. Бутенки

Бутенківська
Дрижиногреблянська
Золотарівська
Марківська

—“—

Озерянська

5321885101

с. Озера

Озерянська
Григоро-Бригадирівська
Комендантівська

—“—

Новогалещинська

5322055500

смт Нова Галещина

Новогалещинська
Бондарівська

Козельщинський район

Котелевська

5322255100

смт Котельва

Котелевська
Більська
Великорублівська
Деревківська
Ковалевська
Козлівщинська

Малорублівська

Микілківська
Милорадівська
Сидоряченська

Котелевський район

Омельницька

5322483201

с. Омельник

Омельницька
Демидівська
Запсільська
Рокитнянська

Кременчуцький район

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Недогарківська

5322482801

с. Недогарки

Недогарківська
Максимівська

Кременчуцький район

Пришибська

5322484801

с. Пришиб

Пришибська
Кобелячківська

—“—

Піщанська

5322483801

с. Піщане

Піщанська
Гориславська

—“—

Новознам’янська (Червонознам’ян-ська)

5322486301

с. Нова Знам’янка

Новознам’янська Майбородівська

—“—

Вирішальненська

5322681901

с. Вирішальне

Вирішальненська
Корсунівська

Лохвицький район

Сенчанська

5322686601

с. Сенча

Cенчанська
Шеківська

—“—

Вовчицька

5322881101

с. Вовчик

Вовчицька
Березотіцька
Жданівська
Литвяківська
Окіпська
Снітинська
Тишківська
Хорошківська

Лубенський район

Засульська

5322886601

с. Засулля

Засульська
Березівська
Вищебулатецька
Войнихівська
Литвяківська
Мацковецька
Мгарська
Михнівська
Новаківська
Оріхівська
Шершнівська

—“—

Комишнянська

5323255400

смт Комишня

Комишнянська
Зуєвецька
Остапівська
Черкащанська

Миргородський район

Великосорочинська

5323281001

с. Великі Сорочинці

Великосорочинська
Полив’янська

—“—

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новосанжарська

5323455100

смт Нові Санжари

Новосанжарська
Зачепилівська
Клюсівська
Кунцівська

Новосанжар-ський район

Пирятинська

5323810100

м. Пирятин

Пирятинська
Олександрівська

Пирятинський район

Решетилівська

5324255100

смт Решетилівка

Решетилівська
Потічанська

Решетилівський район

Семенівська

5324555100

смт Семенівка

Семенівська
Вереміївська

Семенівський район

Хорольська

5324810100

м. Хорол

Хорольська
Андріївська
Вишневська
Вишняківська
Мусіївська
Петракіївська
Трубайцівська
Хильківська
Штомпелівська
Ялосовецька

Хорольський район

Клепачівська

5324881901

c. Клепачі

Клепачівська
Новачиська
Шишацька

—“—

Новоаврамівська

5324884201

с. Новоаврамівка

Новоаврамівська
Грушинська
Ковалівська

—“—

Покровсько-Багачанська

5324885001

с. Покровська Багачка

Покровсько-Багачанська
Березняківська
Тарасівська

—“—

Скороходівська (Артемівська)

5325455300

смт Скороходове

Скороходівська
Іскрівська
Скибівська

Чутівський район

Чутівська

5325455100

смт Чутове

Чутівська
Войнівська
Зеленківська
Новокочубеївська
Петрівська

—“—

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шишацька

5325755100

смт Шишаки

Шишацька
Баранівська
Великобузівська
Воскобійницька
Гоголівська
Жоржівська
Ковердинобалківська
Куйбишевська
Михайликівська
Пришибська
Сагайдацька

Шишацький район

Яреськівська

5325786001

с. Яреськи

Яреськівська
Федунківська

—“—

Гадяцька

5310300000

м. Гадяч

Гадяцька
Біленченківська
Великобудищанська
Гречанівська
Книшівська
Краснолуцька
Малопобиванська
Плішивецька
Римарівська
Сватківська
Ціпківська

м. Гадяч

Горішньоплавнівська
(Комсомольська)

5310200000

м. Горішні Плавні

Горішньоплавнівська
Келебердянська
Салівська

м. Горішні Плавні

Дмитрівська

5310290301

с. Дмитрівка

Дмитрівська
Солоницька

—“—”.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Перспективний план формування територій громад Сумської області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. № 1001 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 78, ст. 2618), викласти в такій редакції:

“ЗАТВЕРДЖЕНО 
розпорядженням Кабінету Міністрів України 
від 8 вересня 2015 р. № 1001
(в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України
від 19 квітня 2017 р. № 266-р)

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Сумської області

1. Графічна частина (карта Сумської області)

 

 

2. Перелік спроможних територіальних громад Сумської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту — адміністратив-ного центру територіальної громади згідно
з КОАТУУ

Назва населеного пункту — адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Білопільська

5920610100

м. Білопілля

Білопільська
Вирівська
Ворожбянська
Воронівська
Ганнівсько-Вирівська
Гуринівська
Кальченківська
Куянівська
Нововирківська
Сергіївська
Терещенківська
Улянівська
Шкуратівська

Білопільський район

Миколаївська (Жовтнева)

5920655300

смт Миколаївка

Миколаївська
Бобрицька
Верхосульська
Луциківська
Марківська
Супрунівська
Товстянська
Тучненська

—“—

Річківська

5920687001

с. Річки

Річківська
Горобівська
Іскрисківщинська
Коршачинська
Ободівська
Павлівська
Рижівська

—“—

Буринська

5920910100

м. Буринь

Буринська
Верхньосагарівська
Воскресенська
Гвинтівська
Дяківська
Жуківська
Клепалівська
Михайлівська
Миколаївська
Олександрівська
Пісківська
Слобідська
Степанівська
Суховерхівська
Успенська
Червонослобідська

Буринський район

Чернечослобідська

5920989101

с. Чернеча Слобода

Чернечослобідська
Буриківська
Вознесенська
Сніжківська
Хустянська

Буринський район

Великописарівська

5921255100

смт Велика Писарівка

Великописарівська
Вільненська
Дмитрівська
Добрянська
Пожнянська
Попівська
Розсошівська
Солдатська
Тарасівська
Ямненська

Великописарів-ський район

Кириківська

5921255400

смт Кириківка

Кириківська
Вищевеселівська
Іванівська
Катанська
Рябинівська
Яблучненська

—“—

Березівська

5921581101

с. Береза

Березівська
Горілівська
Землянківська
Іващенківська
Обложківська
Первомайська
Слоутська
Шевченківська

Глухівський район

Есманська (Червоненська)

5921555500

смт Есмань

Есманська
Бачівська
Вільнослобідська
Кучерівська
Пустогородська
Сопицька
Студеноцька
Суходільська
Уланівська
Фотовизька
Яструбщанська

—“—

Шалигинська

5921555800

смт Шалигине

Шалигинська
Сварківська
Соснівська
Стариківська
Ходинська

—“—

Баницька

5921580401

с. Баничі

Баницька
Перемозька
Дунаєцька
Семенівська
Уздицька
Чернівська

Глухівський район

Бочечківська

5922080401

с. Бочечки

Бочечківська
Духанівська
Козацька
Сахнівська
Хижківська

Конотопський район

Дубов’язівська

5922055300

смт Дубов’язівка

Дубов’язівська
В’язівська
Гружчанська
Землянська
Красненська
Курилівська
Салтиківська
Тернівська
Шпотівська

—“—

Краснопільська

5922355100

смт Краснопілля

Краснопільська
Бранцівська
Грабовська
Мезенівська
Осоївська
Покровська
Рясненська
Самотоївська
Славгородська
Тур’янська
Угроїдська
Хмелівська
Чернеччинська

Краснопільський район

Миропільська

5922383301

с. Миропілля

Миропільська
Запсільська
Малорибицька
Сіннівська

—“—

Кролевецька

5922610100

м. Кролевець

Кролевецька
Алтинівська
Бистрицька
Білогривська
Божківська
Буйвалівська
Гречкинська
Грузчанська
Добротівська
Дубовицька
Зазірківська
Камінська
Литвиновицька
Локнянська
Майорівська
Мутинська
Обтівська
Реутинська
Спаська
Тулиголівська
Яровська
Ярославецька

Кролевецький район

Липоводолинська

5923255100

смт Липова Долина

Липоводолинська
Байрацька
Беївська
Берестівська
Калінінська (Сухогрунська)
Кімличанська
Лучківська
Московська
Панасівська
Русанівська
Саївська
Семенівська
Яганівська
Яснопільщинська

Липоводолин-ський район

Синівська

5923286801

с. Синівка

Синівська
Капустинська
Колядинецька
Підставська
Подільківська

—“—

Недригайлівська

5923555100

смт Недригайлів

Недригайлівська
Гринівська
Іваницька
Кулішівська
Маршалівська
Хоружівська

Недригайлів-ський район

Тернівська

5923555600

смт Терни

Тернівська
Біжівська
Черепівська

—“—

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вільшанська

5923584401

с. Вільшана

Вільшанська
Великобудківська
Деркачівська
Зеленківська
Козельненська

Недригайлів-ський район

Коровинська

5923583401

с. Коровинці

Коровинська
Курманівська
Рубанська
Сакуниська
Томашівська
Червонослобідська

—“—

Чернеччинська

5920389201

с. Чернеччина

Чернеччинська
Бакирівська
Бугруватська
Височанська
Кардашівська
Лутищанська
Пологівська
Сонячненська
Хухрянська

Охтирський район

Чупахівська

5920355500

смт Чупахівка

Чупахівська
Довжицька
Грінченківська
Лантратівська
Олешнянська

—“—

Комишанська

5920383601

с. Комиші

Комишанська
Карпилівська
Малопавлівська

—“—

Грунська

5920382401

с. Грунь

Грунська
В’язівська
Гнилицька
Куземинська
Рибальська

—“—

Путивльська

5923810100

м. Путивль

Путивльська
Бобинська
Бояро-Лежачівська
Бунякинська
Веселівська
Волокитинська
В’язенська
Зінівська
Князівська
Козаченська
Линівська
Мазівська
Манухівська
Мачулищанська
Новослобідська
Октябрська (Зарічненська)
Рев’якинська
Руднєвська
Сафонівська
Стрільниківська
Червоноозерська
Чорнобривкинська
Юр’ївська
Яцинська

Путивльський район

Андріяшівська

5924181101

с. Андріяшівка

Андріяшівська
Андріївська
Артюхівська
Василівська
Волошнівська
Глинська
Новогребельська
Перекопівська
Хоминцівська
Ярошівська

Роменський район

Бобрицька

5924182301

с. Бобрик

Бобрицька
Анастасівська
Біловодська
Зарудянська
Перехрестівська
Погожокриницька

—“—

Пустовійтівська

5924187901

с. Пустовійтівка

Пустовійтівська
Плавинищенська

—“—

Довгополівська

5924185801

с. Довгополівка

Довгополівська
Гришинська (Гаврилівська)
Коржівська
Малобубнівська
Миколаївська

—“—

Хмелівська

5924189401

с. Хмелів

Хмелівська
Басівська
Дібрівська
Смілівська
Сулимівська

—“—

Великобубнівська

5924183201

с. Великі Бубни

Великобубнівська
Галківська
Ріпчанська
Рогинська

—“—

Середино-Будська

5924410100

м. Середина-Буда

Середино-Будська
Великоберізківська
Жихівська
Кам’янська
Пигарівська
Рожковицька
Ромашківська
Старогутська
Уралівська
Чернацька

Середино-Будський район

Зноб-Новгородська

5924455300

смт Зноб-Новгородське

Зноб-Новгородська
Голубівська
Зноб-Трубчевська
Кренидівська
Кривоносівська
Нововасилівська
Очкинська
Стягайлівська

—“—

Бездрицька

5924780901

с. Бездрик

Бездрицька
Токарівська

Сумський район

Верхньосироватська

5924782901

c. Верхня Сироватка

Верхньосироватська
Великобобрицька

—“—

Великочернеч-чинська

5924782201

с. Велика Чернеччина

Великочернеччинська
Битицька
Могрицька

—“—

Миколаївська

5924785401

с. Миколаївка

Миколаївська
Кекинська
Северинівська
Постольненська

—“—

Нижньосироватська

5924785001

с. Нижня Сироватка

Нижньосироватська
Старосільська

—“—

Садівська

5924786801

с-ще Сад

Садівська
Великовільмівська
Косівщинська
Сульська
Терешківська

—“—

Степанівська

5924755800

смт Степанівка

Степанівська
Новосуханівська
Підліснівська

—“—

Хотінська

5924756200

смт Хотінь

Хотінська
Кіндратівська
Олексіївська

—“—

 

 

 

 

 

Юнаківська

5924789501

с. Юнаківка

Юнаківська
Басівська
Біловодська
Кияницька
Кровненська
Стецьківська

Сумський район

Тростянецька

5925010100

м. Тростянець

Тростянецька
Білківська
Буймерська
Дернівська
Зарічненська
Кам’янська
Криничненська
Люджанська
Мартинівська
Мащанська
Ницахська
Печинська
Семереньківська
Станівська

Тростянецький район

Боромлянська

5925080801

с. Боромля

Боромлянська
Гребениківська
Жигайлівська

—“—

Дружбівська

5925610300

м. Дружба

Дружбівська
Дорошівська
Чуйківська

Ямпільський район

Ямпільська

5925655100

смт Ямпіль

Ямпільська
Антонівська
Білицька
Воздвиженська
Паліївська
Степненська
Усоцька
Шатрищенська

—“—

Свеська

5925655700

смт Свеса

Свеська
Княжицька
Марчихинобудська
Микитівська
Орлівська

—“—

Глухівська

5910300000

м. Глухів

Глухівська
Полошківська
Привільська
Білокопитівська

м. Глухів

Лебединська

5910500000

м. Лебедин

Лебединська
Бишкінська
Боровеньківська
Будильська
Василівська
Великовисторопська
Ворожбянська
Гарбузівська
Голубівська
Гринцівська
Калюжненська
Кам’янська
Катеринівська
Курганська
Маловисторопська
Межиріцька
Михайлівська
Московськобобрицька
Павленківська
Підопригорівська
Пристайлівська
Рябушківська
Червленівська
Штепівська

м. Лебедин

Конотопська

5910400000

м. Конотоп

Конотопська
Підлипненська
Кузьківська
Шаповалівська

м. Конотоп

Охтирська

5910200000

м. Охтирка

Охтирська
Cтароіванівська

м. Охтирка

Сумська

5910100000

м. Суми

Сумська
Піщанська

м. Суми

Шосткинська

5911000000

м. Шостка

Шосткинська
Воронізька
Богданівська
Вовнянська
Гамаліївська
Глазівська
Івотська
Каліївська
Клишківська
Ковтунівська
Коротченківська
Маківська
Миронівська
Ображіївська
Собицька
Собичівська
Тиманівська
Чапліївська

м. Шостка”.

 

4. Перспективний план формування територій громад Київської області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 р. № 1206 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 94, ст. 3226), викласти в такій редакції:

“ЗАТВЕРДЖЕНО 
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 18 листопада 2015 р. № 1206
(в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України
від 19 квітня 2017 р. № 266-р)

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Київської області

1. Графічна частина (карта Київської області)

 

 

2. Перелік спроможних територіальних громад Київської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту — адміністратив-ного центру територіальної громади згідно
з КОАТУУ

Назва населеного пункту — адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Узинська

3220410500

м. Узин

Узинська
Василівська
Іванівська
Йосипівська
Макіївська
Малоантонівська
Михайлівська
Олійниково-Слобідська
Острійківська
Розаліївська
Сухоліська
Тарасівська

Білоцерківський район

Богуславська

3220610100

м. Богуслав

Богуславська
Біївецька
Вільховецька
Дибинецька
Ісайківська
Киданівська
Мисайлівська
Москаленківська
Розкопанецька
Саварська
Синицька
Тептіївська
Хохітвянська
Шупиківська

Богуславський район

Медвинська

3220683201

с. Медвин

Медвинська
Бранепільська
Дмитренківська
Митаївська
Побережківська
Щербашинецька

—“—

Вороньківська

3220881701

с. Вороньків

Вороньківська
Головурівська
Процівська
Ревненська

Бориспільський район

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мирненська

3220885701

с. Мирне

Мирненська
Любарецька
Сошниківська
Старівська

Бориспільський район

Пісківська

3221055600

смт Пісківка

Мигалківська
Пісківська

Бородянський район

Великодимерська

3221255200

смт Велика Димерка

Великодимерська
Бобрицька
Богданівська
Жердівська
Рожівська
Руднянська
Шевченківська

Броварський район

Калитянська

3221255500

смт Калита

Калитянська
Заворицька
Мокрецька Семиполківська

—“—

Рожнівська

3221287201

с. Рожни

Рожнівська
Зазимська
Літківська
Літочківська
Погребська
Пухівська

—“—

Гребінківська

3221455500

смт Гребінки

Гребінківська
Вільшансько-Новоселицька
Вінницько-Ставська
Дослідницька
Ковалівська
Ксаверівська
Лосятинська
Пінчуківська
Пологівська
Саливонківська
Соколівська
Тростинсько-Новоселицька
Устимівська
Шевченківська

Васильківський район

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Димерська

3221855300

смт Димер

Димерська
Абрамівська Богданівська
Вахівська
Глібівська
Демидівська
Катюжанська
Козаровицька
Литвинівська
Любимівська
Ровівська
Руднє-Димерська
Сухолуцька
Толокунська
Ясногородська

Вишгородський район

Пірнівська

3221886801

с. Пірнове

Пірнівська
Вищедубечанська
Воропаївська
Жукинська
Лебедівська
Нижчедубечанська
Новосілківська
Сувидська

—“—

Володарська

3221655100

смт Володарка

Володарська
Березнянська
Біліївська
Гайворонська
Городище-Пустоварівська
Завадівська
Зрайківська
Капустинська
Косівська
Лобачівська
Логвинська
Мармуліївська
Матвіїська
Ожегівська
Пархомівська
Петрашівська
Рачківська
Рогізнянська
Рубченківська
Рудосільська
Тадіївська
Тарганська

Володарський район

Згурівська

3221955100

смт Згурівка

Згурівська
Аркадіївська
Безуглівська
Великокрупільська
Войтівська
Вознесенська
Жуківська
Красненська
Лизогубово-Слобідська

Любомирівська
Малоберезанська

Малосупоївська
Новоолександрівська
Новооржицька
Пасківщинська
Середівська
Старооржицька
Турівська
Усівська
Черевківська
Шевченківська

Згурівський район

Іванківська

3222055100

смт Іванків

Іванківська
Блідчанська
Варівська
Горностайпільська
Димарська
Дитятківська
Жміївська
Заруддянська
Кропивнянська
Кухарівська
Ладижицька
Макарівська
Мусійківська
Обуховицька
Оливська
Олізарівська
Оранська
Пісківська
Прибірська
Розважівська
Сидоровицька
Старосоколівська
Страхоліська
Термахівська
Тетерівська
Феневицька
Шпилівська

Іванківський район

Кагарлицька

3222210100

м. Кагарлик

Кагарлицька
Бендюгівська
Буртівська
Горохівська
Горохуватська
Демівщинська
Зеленоярська
Зікрачівська
Кадомська
Леонівська
Липовецька
Ліщинська
Мирівська
Новосілківська
Переселенська
Расавська
Слобідська
Ставівська
Сущанська
Халчанська
Черняхівська
Шпендівська
Шубівська

Кагарлицький район

Бишівська

3222780601

с. Бишів

Бишівська
Вільненська
Гружчанська
Козичанська
Лишнянська
Мостищенська
Новосілківська
Опачицька
Соснівська
Чорногородська
Яблунівська
Ясногородська

Макарівський район

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Миронівська

3222910100

м. Миронівка

Миронівська
Вікторівська
Владиславська
Ємчиська
Зеленьківська
Іванівська
Карапишівська
Кип’ячківська
Козинська
Коритищенська
Македонська
Маслівська
Михайлівська
Олександрівська
Полівська
Потіцька
Пустовітська
Росавська
Тулинська
Центральненська
Шандрівська
Юхнівська
Яхнівська

Миронівський район

Українська

3223110500

м. Українка

Українська
Верем’яцька
Витачівська
Жуківцівська
Трипільська
Халеп’янська
Щербанівська

Обухівський район

Поліська

3223556100

смт Красятичі

Красятицька
Вовчківська
Володарська (Левковицька)
Залишанська
Зеленополянська
Луговицька
Максимовицька
Мар’янівська
Млачівська
Рагівська
Радинська

Романівська
Стещинська
Шкнівська

Поліський район

 

 

 

 

 

Рокитнянська

3223755100

смт Рокитне

Рокитнянська
Бирюківська
Бушевська
Житньогірська
Запруднянська
Луб’янська
Маківська
Насташівська
Ольшаницька
Острівська
Ромашківська
Савинецька
Синявська
Телешівська
Шарківська

Рокитнянський район

Ставищенська

3224255100

смт Ставище

Ставищенська
Антонівська
Бесідська
Брилівська
Василиська
Винарівська
Гейсиська
Гостромогильська
Журавлиська
Іванівська
Красилівська
Кривецька
Полковниченська
Попружнянська
Розкішнянська
Розумницька
Сніжківська
Станіславчицька
Стрижавська
Сухоярська
Торчицька
Юрківська
Ясенівська

Ставищенський район

Таращанська

3224410100

м. Тараща

Таращанська
Великоберезянська
Великововнянська
Веселокутська
Володимирівська
Дубівська

Калиновецька
Кирданівська
Кислівська
Ківшоватська
Косяківська
Крив’янська
Крутогорбівська
Лісовицька
Лук’янівська
Лучанська
Петрівська (Юшковорізька)
Плосківська
Ріжківська
Салиська
Северинівська
Станишівська
Степківська
Чернинська

Таращанський район

Тетіївська

3224610100

м. Тетіїв

Тетіївська
Бурковецька
Височанська
Галайківська
Голодьківська
Горошківська
Денихівська
Дзвеняцька
Дібрівська
Кашперівська
Клюківська
Кошівська
Михайлівська
Ненадихівська
Одайпільська
П’ятигірська
Росішківська
Скибинецька
Стадницька
Степівська
Тайницька
Теліжиненька
Черепинська

Тетіївський район

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Яготинська

3225510100

м. Яготин

Яготинська
Богданівська
Годунівська
Двірківщинська
Жоравська
Засупоївська
Капустинська
Кулябівська
Лемешівська
Лозовоярівська
Ничипорівська
Панфильська
Райківщинська
Сотниківська
Сулимівська
Супоївська
Фарбованська
Червонівська
Черняхівська

Яготинський район

Бучанська

3210800000

м. Буча

Бучанська
Блиставицька
Гаврилівська

Луб’янська
Синяківська

м. Буча

Гостомельська

3210945900

смт Гостомель

Горенська
Гостомельська
Озерська

м. Ірпінь

Обухівська

3211600000

м. Обухів

Обухівська
Германівська
Григорівська
Дерев’янська
Деремезнянська
Долинська
Копачівська
Красненська Перша
Краснослобідська
Маловільшанська
Нещерівська
Перегонівська
Першотравенська
Семенівська

м. Обухів

 

 

 

 

 

Ржищівська

3211300000

м. Ржищів

Ржищівська
Балико-Щучинська
Великоприцьківська
Гребенівська
Грушівська
Кузминецька
Малобукринська
Півецька
Піївська
Стайківська
Стрітівська
Яблунівська

м. Ржищів”.

________________________

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

AK_ODA

ZRIO

expo2017

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

ZOKC

FISC

BUDJET

LPL

KDS

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

СС

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

Регіональна рада з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON