Пошук

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Національна доповідь «Цілі Сталого розвитку: Україна»

 

Україна, як і інші країни-члени ООН, приєдналася до глобального процесу забезпечення сталого розвитку. Для встановлення стратегічних рамок національного розвитку України на період до 2030 року за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України започатковано інклюзивний процес адаптації Цілей Сталого розвитку (ЦСР), який тривав певний період за участі профільних міністерств та відомств, урядових установ, агентств ООН в Україні, міжнародних організацій, бізнес-спільноти, експертного середовища, громадських організацій.

У ході регіональних консультацій з ЦСР, які були проведені у 10 обласних центрах, включаючи м. Запоріжжя, визначено основні пріоритети розвитку, індикатори та цільові значення, які знайшли своє відображення в Національній доповіді «Цілі Сталого розвитку: Україна».

Національна доповідь «Цілі Сталого розвитку: Україна» містить 17 цілей (86 завдань та 172 індикатори національного розвитку до 2030 року), які мають рівне та важливе значення для розвитку країни.

Разом з тим, досягнення Цілей Сталого розвитку можливе, перш за все, за умови впровадження положень цієї Доповіді у стратегічних і програмних документах розвитку регіонів. Зокрема, основні положення будуть враховані під час підготовки проекту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Запорізької області на 2018 рік.

 

Ознайомитися з текстом Національної доповіді «Цілі Сталого розвитку: Україна» можна за посиланням на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (goo.gl/ZV8mhu), або на сайті облдержадміністрації у рубриці «Стратегія регіонального розвитку».

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON