Пошук

Архів новин

Важливо

AkP

Prozora burokratia

ZOD_TRK

ZP

AmKU

NADS

ZRCZ

ZOTIC

OSBB

IfU

UI

UVPZp

ARZKH

DPAZO

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

Борис Петров: «Без журналістів влада працювати не може»

Новини | 03/11/2011 14:01

Борис Петров: «Без журналістів влада працювати не може»

Екс-голова обласної державної адміністрації Борис Петров зустрівся з журналістами з тим, аби подякувати їм за роботу та підтримку протягом його перебування на посаді голови ОДА. Борис Петров зазначив, що пройшов справжню школу, спілкуючись з представниками  засобів масової інформації. І цей багаж він використає у своїй майбутній роботі. Крім того, Борис Петров зауважив, що без журналістів та критики,  об’єктивної оцінки з їхнього  боку влада працювати не може.

- Дякую вам від щирого серця, -  звернувся Борис Петров до журналістів. – Я отримав школу, працюючи з вами, відкрив для себе багато нового, чим  зможу скористатися у своїй подальшій роботі. І хочу підкреслити, що без журналістів, без вашої роботи влада не може працювати. Ви робите добру справу для всього суспільства.

Крім того, Борис Петров зауважив, що де б він не працював,   дбатиме про свій рідний край, про Запорізьку область.

-  Я передбачаю, що нове призначення буде в Києві, є кілька пропозицій, але остаточного рішення ще не прийнято. Але де б і на якій посаді я не працював, я дбатиму про рідний край. Запорізька область для мене була, є і буде найдорожчою понад усе, - підкреслив Борис Петров.



Управління у справах преси та інформації

Про головне

KERP1

ugl

KERZ1

Gromadska Rada

Strategia

MSRR

Національний проект «Нове життя»

ZORM

Програма забезпечення продовольчої безпеки Запорізької області на 2011-2015  роки

КЛБ

ECO

Zapobigania_korypcia

EU

NATO

PROON

COE

Peremoga