Пошук

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Працівники обласної клінічної лікарні - чемпіони і в медицині, і в спорті

Поточні події | 06/06/2012 09:01

Працівники обласної клінічної лікарні - чемпіони і в медицині, і в спорті

На своїй традиційній спартакіаді, яка пройшла на спортивному майданчику Запорізького медичного коледжу, співробітники обласної клінічної лікарні не тільки домоглися значимих спортивних досягнень, але і підтвердили свій високий професійний рейтинг і згуртованість свого колективу.

- У здоровому тілі - здоровий дух! Ми підтверджуємо це не словом, а ділом. Щорічно в лікарні проводиться спартакіада ​​серед співробітників з різних видів спорту. Переможці внутрішньолікарняних змагань традиційно представляють обласну лікарню у галузевій Спартакіаді медичних працівників Запорізької області та у Всеукраїнській спартакіаді медиків, - розповіла організатор заходу - голова профкому КУ ЗОКЛ Світлана Балюта.

На урочистому відкритті нинішньої спартакіади, яке пройшло в п'ятницю, 1 червня, відбулося справжнє театралізоване дійство. По завершенні параду команд відділень фізіотерапії, судинної хірургії, гематології, реанімації, анестезіології, кардіореанімації, гастроентерології, нейрохірургії, а також приймального відділення, операційного відділення № 1 та поліклініки, відбувся конкурс «Музичне вітання». Кожна команда подарувала численним вболівальникам справжній міні-мюзикл про роботу свого підрозділу. Принципові судді, в складі журі працювали керівники обласної лікарні, медичного коледжу, представники органів влади, гідно оцінили іскрометний гумор учасників команд «Шалені бджоли» (приймальне відділення), «Чіп і Дейл поспішають на допомогу» (анестезіологія), «Адреналін» (реанімація), «Несхудайка» (гастроентерологія), «Альтернатива» (нейрохірургія).

У рамках заходу пройшли спортивні естафети «Спринтер обласної лікарні» (біг у мішках), «Сіамські близнюки» (двоє учасників без допомоги рук переносили м'яч на дистанцію), «Надзвичайна ситуація» (одягання хірургічного одягу із зав'язаними очима на швидкість) та інші.

Також в цей день пройшли змагання з гирьового спорту, армрестлінгу, легкої атлетики. Колеги від усієї душі «вболівали» за своїх спортсменів, які підтвердили, що серед медиків - чимало чемпіонів.


Найвидовищнішим в числі спортивних змагань цього дня став турнір з міні-футболу. У поєдинку зійшлися збірні команди обласної клінічної лікарні та обласної державної адміністрації, ключовий гравець якої - заступник голови ОДА Петро Гончарук не раз створював гольові моменти і забив 3(!) гола. І хоча команда медиків поступилася пальмою першості команді ОДА (гості виграли з рахунком 5:3), все ж такий результат не засмутив учасників спортивного свята. Адже в даному випадку головне - не перемога, а дух змагання! До того ж заступник губернатора пообіцяв сприяти медпрацівникам у вирішенні питання про придбання для футбольного поля високоякісного штучного покриття. Так що медики, в цілому, тільки виграли. А ще й удостоїлися високої нагороди - Почесної грамоти Запорізької обласної державної адміністрації за видатний внесок в організацію охорони здоров'я і розвиток фізкультури і спорту.

- Чим більше ми вкладаємо в фізкультуру і спорт, тим менше сил зможемо згодом витратити на боротьбу з різними недугами, - підкреслив Петро Гончарук, вручаючи Почесну грамоту обласної державної адміністрації колективу КУ “ЗОКЛ”. - Від імені керівництва області сердечно дякую вам за ваш високий професіоналізм і за видатний внесок у пропаганду здорового способу життя.

На завершення свята переможців змагань нагородили почесними дипломами спартакіади. У конкурсі «Музичне вітаня» перше місце завоювала команда «Факел» консультативної поліклініки. У конкурсі «Спортивні естафети» - команда «Аневризма» відділення судинної хірургії. Переможцем в гирьовому спорті був визнаний - Іван Черкез (фізіотерапевтичне відділення), в армрестлінгу - Олександр Перев'язко (відділення реанімації). У легкій атлетиці серед жінок першість виборола Юлія Харченко (фізіотерапевтичне відділення), серед чоловіків - Хамуд Махер Фохад (відділення судинної хірургії).

- Фізкультура і спорт - це здоров'я. А ми з вами стоїмо на його сторожі. Бажаю вам нових високих досягнень у професійній діяльності та видатних перемог у спорті, - привітав колег із заслуженою перемогою начальник управління охорони здоров'я Запорізької обласної державної адміністрації Андрій Запорожченко.

Підбиваючи підсумки заходу, головний лікар КУ ЗОКЛ Ігор Шишка зазначив, що в обласній лікарні прагнуть створити оптимальні умови для самореалізації кожного співробітника.

- У тому числі, медпрацівники прагнуть активно реалізувати  і свої неабиякі спортивні таланти. Втім, розум, винахідливість, швидкість і спритність - якості, які для досягнення перемоги проявили в спортивних змаганнях наші колеги, - характерні для професійної діяльності і медпрацівника, і спортсмена. А у медиків до того ж дуже відповідальна і напружена робота. І участю в різних культурних і спортивних масових заходах ми намагаємося компенсувати ті навантаження, які випадають нам на роботі. Крім того, участь у подібних заходах дуже позитивно впливає на нашу загальну культуру і, згуртовуючи наш колектив, сприяє формуванню нашої корпоративної культури, - підтвердив Ігор Шишка.

Про головне

YouTube_Zoda

AD

BV

UPDL

EP

ZORM

IMZO

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON