Новини

Церемонія вручення премій переможцям обласних конкурсів на кращі журналістські роботи відбулася в облдержадміністрації

2 червня 2005 - 14:51

У конкурсах брали участь творчі працівники близько 40 друкованих та електронних засобів масової інформації.

Нагороди переможцям вручили голова облдержадміністрації Юрій Артеменко та голова облради Володимир Березовський, які побажали журналістам успіхів у праці, високих гонорарів та вдячних читачів, глядачів та слухачів.

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

 

Список нагороджених відповідно

до розпорядження голови Запорізької обласної

державної адміністрації від 31.05.2005 № 181

 

 

Присуджено обласні премії у розмірі 1000 гривень кожна:

 

1. імені А.С. Клюненка за висвітлення соціально-економічної проблематики в міськрайонних і районних газетах Якименко Ользі Григорівні, редактору газети “Червоний промінь” Запорізького району;

 

2. імені А.С. Клюненка за висвітлення соціально-економічної проблематики в обласних друкованих засобах масової інформації Виговській Наталії Анатоліївні, кореспонденту  газети “МИГ”;

 

3. імені М.І. Пересунька за висвітлення питань духовного відродження та розвитку національної культури в міськрайонних і районних газетах Михайличенку Віктору Івановичу, головному редактору Бердянської міськрайонної  газети “Південна зоря”.;

 

4. імені М.І. Пересунька за висвітлення питань духовного відродження та розвитку національної культури в обласних друкованих засобах масової інформації Соловову Володимиру Олександровичу, керівнику репортерської групи газети “Верже”;

 

5. імені А.Г. Путінцева за висвітлення соціально-економічної проблематики, питань духовного відродження та розвитку національної культури в електронних засобах масової інформації Розенкову Денису Валентиновичу, старшому редактору відділу новин ЗНТРК  “ТВ-5”;

 

 

Премію “Нова генерація” серед обдарованої журналістської молоді 500 гривень кожна присуджено:

6. в друкованих засобах масової інформації – Сосницькому Віктору Леонідовичу, кореспонденту газети “Запорозька Січ”;

7. на телебаченні – Півненко Катерині Анатоліївні, редактору відділу новин ЗНТРК  “ТВ-5”;

8. на радіо – Галустовій Наталії Віталіївні, редактору відділу інформації радіостанції “Великий Луг”.

 

Присуджено премію у розмірі 500 гривень кожна:

9. за кращі публікації для дитячої аудиторії у друкованих засобах масової інформації Волковій Ользі Василівні, редактору газети “Клякса”;

10. за кращу дитячу програму в електронних засобах масової інформації Калініній Інні Вікторівні, редактору рекламно-комерційного відділу ЗНТРК “ТВ – 5”;

 

Присуджено премії у розмірі 500 гривень кожна творчим працівникам засобів масової інформації, поліграфічної сфери й видавничої справи за високий рівень професійної майстерності:

 

11. Агарковій

Наталії Вікторівні

керівнику служби інформації радіостанції “Великий Луг”

 

 

12. Абліцову

Олександру Івановичу

оглядачу з економічних питань всеукраїнської газети “Позиція”

 

 

13. Асауляку

Максиму Олександровичу

головному редактору суспільно-політичної газети “Четверта влада”

 

 

14. Бичкову

Андрію Сергійовичу

редактору відділу новин ЗНТРК  “ТВ – 5”

 

 

15. Горбоносу

Станіславу Миколайовичу

фотокореспонденту газети ВАТ “Запоріжсталь” “Днепровский металлург”

 

 

16. Гривцовій

Олені Григорівні

спецкореспонденту газети “Запорізька правда”

 

 

17. Дригайлу

В’ячеславу Євграфовичу

власному кореспонденту Національної радіокомпанії України у Запорізькій області

 

 

18. Коваленку

Олегу Юрійовичу

друкарю плоського друку ВПО "Запоріжжя"

 

 

19. Колісниченку

Василю Івановичу

оператору інформаційного відділу ТРК "Алекс"

 

 

20. Кочкарьовій

Світлані Петрівні

головному режисеру Запорізької обласної державної телерадіокомпанії

 

 

21. Круглікову

Сергію Олександровичу

директору по економіці “ТОВ “Видавничий будинок “Кераміст”

 

 

22. Кліковці

Ганні Кузьмівні

редактору відділу гуманітарних проблем газети “Запорізька правда”

 

 

23. Клименко

Лілії Юріївні

власному кореспонденту Українського Національного Інформаційного Агентства "Укрінформ" в Запорізькій області

 

 

24. Лебеденко

Тетяні Олексіївні

заступнику відповідального секретаря газети “Суббота плюс”

 

 

25. Морозовському

Володимиру Володимировичу

директору ТОВ “Видавничий будинок “Мелітопольська міська друкарня”

 

 

26. Марченко

Вікторії Валеріївні

редактору Чернігівської районної газети “Нива”

 

 

27. Новіковій

Надії Михайлівні

завідуючій відділом соціально-політичних проблем Пологіської районної газети “Пологівські вісті”

 

 

28. Онищенко

Олені Вікторовні

Редактору інформаційного відділу радіостанції “Юніверс”

 

 

29. Поляковій

Раїсі Іллівні

позаштатному кореспонденту газети "Вісник Токмаччини", м. Токмак

 

 

30. Проскурні

Світлані Вікторівні

кореспонденту газети “Мелитопольске ведомости”, м. Мелітополь

 

 

31. Текучу

Віктору Миколайовичу

директору видавництва “Тандем – У”

 

 

32. Терентєвій

Наталії Олександрівні

кореспонденту дитячої газети “Место встречи”,
м. Мелітополь

 

 

33. Тішакову

Миколі Іллічу

редактору газети “Азовский вестник”, м.Бердянськ

 

 

34. Тимофеєвій

Юлії Анатоліївні

кореспонденту газети “МИГ”

 

 

35. Якименко

Ліні Василівні

фотокореспонденту газети “Червоний промінь” Запорізького району

 

 

 

В огляді-конкурсі творчих робіт з пропаганди рідної мови присуджено премії у розмірі 500 гривень кожна:

 

36. за краще висвітлення і пропаганду рідної мови в друкованих засобах масової інформації Тітовій Світлані Вікторівні, редактору газети “Дзендзик”, м.Бердянськ;

 

37. за краще висвітлення і пропаганду рідної мови на телебаченні Гладій Оксані Богданівні, завідуючій відділом художнього мовлення Запорізької обласної державної телерадіокомпанії;

 

38. за краще висвітлення і пропаганду рідної мови на радіо Коваленко Світлані Григорівні, позаштатному співробітнику редакції радіопрограм Запорізької обласної державної телерадіокомпанії.

  

Окрім цього грамотами обласної державної адміністрації за плідну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, особистий внесок у розвиток видавничої справи регіону нагороджено таких працівників видавничої та поліграфічної сфери:

 

1

Бродовського Павла Арсентійовича

- завідуючого виробництвом ТОВ “Видавничий будинок  Мелітопольської міської друкарні”

 

 

 

2

Власенка Ігоря Івановича

- комерційного директора видавництва "Просвіта"

 

 

 

3

 

Князєва

Ігоря Вікторовича

- головного художника  ТОВ “Видавнича компанія “Дике  Поле”

 

 

 

4

Кобенко Ніну Григорівну

- головного спеціаліста управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

 

 

 

5

Коваленко Тетяну Іванівну

- монтажера поліграфічного центру редакції газети "Південа зоря"

 

 

6

Колектив ТОВ "ДРУК-УНІОН"

 

 

 

7

Лещову

Лідію Олексіївну

- палітурник палітурної дільниці ТОВ “Видавничий будинок  Мелітопольської міської друкарні”

 

 

 

8

Лукаша Івана Михайловича

- Заслуженого журналіста України, автора серії книг про історію рідного краю

 

 

 

9

Мачковську Людмилу Олександрівну

- головного бухгалтера ТОВ “Видавнича компанія “Дике  Поле”

 

 

 

10

Савойську Віру

Володимирівну

- виконавчого директора ТОВ “Видавнича компанія “Дике  Поле”

 

 

 

11

Сибірякову Орисю Петрівну

- майстра друкарської дільниці ТОВ “Видавничий будинок  Мелітопольської міської друкарні”

 

Читайте також