Телефонний довідник

Апарат облдержадміністрації

13 червня 2016 - 14:23

КЕРІВНИЦТВО

БРИЛЬ
Костянтин Іванович
голова обласної державної адміністрації 233-11-91
224-61-23(f)
СЛЕПЯН
Елла Валеріївна
перший заступник голови облдержадміністрації 224-65-03
БАБАНІН
Олександр Олександрович
заступник голови облдержадміністрації 224-67-33
ГУГНІН
Едуард Анатолійович
заступник голови облдержадміністрації 224-63-23
СКОБЛІКОВ
Віктор Вікторович
заступник голови облдержадміністрації 239-07-87
224-60-82(f)
БОЙКО
Зінаїда Михайлівна
керівник апарату облдержадміністрації 224-61-73
239-06-87

e-mail: adm@zoda.gov.ua - * з позначкою для голови ОДА або для відповідного заступника

ВІДДІЛ ПІДГОТОВКИ АНАЛІТИЧНИХ, ІНФОРМАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ
АПАРАТУ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

САВЧЕНКО
Юлія Анатоліївна

начальник відділу

233-11-91

КУЧЕРЕНКО
Світлана Василівна

головний спеціаліст

224-62-73

ДАВИДЕНКО
Юліана В’ячеславівна

головний спеціаліст

224-65-03
225-64-19(f)

РЕЗНІКОВА
Анна Володимирівна

головний спеціаліст

224-63-23
224-61-90(f)

ЧОРНА
Юлія Миколаївна

головний спеціаліст

224-61-73
239-06-87

ДЯЧУК
Дар’я Валеріївна

головний спеціаліст

224-67-73

ЛІГАЧЬОВА
Олена Євгеніївна

головний спеціаліст

239-07-87
224-64-51

ДОНЧИК
Юлія Анатоліївна

головний спеціаліст

239-03-27

ПАТРОНАТНА СЛУЖБА

ЄЛІСЕЙКІНА
Олена Олександрівна

начальник патронатної служби

233-11-91

ГАШЕНКО
Ірина Олександрівна

помічник

-

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ

КАРХАЧОВ
Володимир Германович

начальник оргвідділу, заступник керівника апарату облдержадміністрації

224-62-13
239-02-93
224-62-92

КОВАЛЬОВ
Олександр Вікторович

заступник начальника відділу

239-02-79

КИСЕЛЕВИЧ
Оксана Володимирівна

головний спеціаліст

224-62-13
239-02-93
224-62-92

БАТЕЧКО
Наталія Володимирівна

завідувач сектору аналітичної, методичної роботи та з питань планування

239-02-40

БЄЛІКОВ
Сергій Олександрович

головний спеціаліст

239-03-68

НІКОНОВ
Андрій Юрійович

завідувач сектору з питань взаємодії з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування

224-64-54

ПЕТРОЧЕНКО
Олександр Андрійович

завідувач сектору організаційного забезпечення та протокольних заходів

224-60-33

ПЛЕТНЬОВ
Сергій Юрійович

головний спеціаліст

224-67-53

ШИЯН
Катерина Василівна

головний спеціаліст сектору організаційного забезпечення та протокольних заходів

239-07-18

САЗОНОВ
Валерій Іванович

провідний інспектор

239-05-05

ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

ЛЕМЕШКО
Олена Олександрівна

начальник відділу, заступник керівника апарату облдержадміністрації

239-07-03

ВАКАНСІЯ

заступник начальника

224-60-73
224-61-98(f)

ВАКАНСІЯ

головний спеціаліст

224-60-11

ПЕРЕДНЕНКО
Вікторія Федорівна

головний спеціаліст

224-66-83

ЧЕПІГА
Яна Олександрівна

головний спеціаліст

239-06-44

ЛОПУХОВА
Ірина Валентинівна

головний спеціаліст

239-06-50

ПЕЛИХ
Наталя Іванівна

головний спеціаліст

224-65-35

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

МІНЯЙЛО
Олександр Сергійович

начальник відділу

224-65-32

ГУЄВА
Валентина Геннадіївна

заступник начальника відділу

224-66-34

МЕДВЕДЄВА
Олена Миколаївна

головний спеціаліст-юрисконсульт

239-07-67

СТЕЛЬМАХ
Ігор Романович

головний спеціаліст-юрисконсульт

239-02-85

СМІРНОВ
Євген Сергійович

головний спеціаліст-юрисконсульт

239-04-95

СКОРИК
Ксенія Мирославівна

головний спеціаліст-юрисконсульт

239-06-97

ВАКАНСІЯ

головний спеціаліст-юрисконсульт

239-05-42

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

КАРПОВА
Олена Іванівна

начальник відділу

224-64-24

ЛЕОНЧИКОВА
Інна Леонідівна

заступник начальника відділу

224-66-93

КАРА
Наталія Іванівна

головний спеціаліст

224-63-81(f)
239-05-68

МАЛОВІЧКО
Інна Анатоліївна

головний спеціаліст

224-63-81(f)

МАЛОВІЧКО
Наталія Іванівна

головний спеціаліст

224-61-33

НАДЕЖДІНА
Ольга Олександрівна

завідувач сектора з підготовки та випуску розпорядчих документів

239-03-86

СЕНІВ
Ольга Іванівна

головний спеціаліст сектора з підготовки та випуску розпорядчих документів

239-04-19

АБАКУМОВА
Юлія Миколаївна

провідний спеціаліст

239-06-46

СУХАР
Тетяна Іванівна

провідний інспектор

239-05-70

ЛАВРИНЕНКО
Юлія Володимирівна

головний спеціаліст сектора з підготовки та випуску розпорядчих документів

224-63-81(f)

ВІДДІЛ РОБОТИ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

КАС’ЯНЕНКО
Денис Валерійович

начальник відділу

224-63-65

ЗАКАРЛЮКА
Тетяна Олексіївна

заступник начальника відділу

224-65-63(f)

КОКШАРОВА
Ганна Олександрівна

головний спеціаліст

239-03-53

СЕРДЮК
Світлана Геннадіївна

спеціаліст

239-05-32

ПОЛУДНИЦЬКА
Антоніна Олексіївна

головний спеціаліст

239-05-76

ЧЕРЕВКО
Ліана Вікторівна

інспектор І категорії

239-05-76

ЛЕВЧЕНКО
Любов Іванівна

головний спеціаліст

239-03-53

ВІДДІЛ ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ ТА ОБОРОННОЇ РОБОТИ

КАРАУЛОВ
Олексій Іванович

начальник відділу

224-63-41

РИБАЛКО
Олександр Володимирович

заступник начальника відділу

224-65-43

БУГРОВА
Альона Вікторівна

головний спеціаліст

224-65-52
239-01-22(f)

ТІМЧЕНКО
Андрій Миколайович

головний спеціаліст

239-05-35

КРАВЧЕНКО
Валентин Григорович

головний спеціаліст

224-65-52

РИМАР
Ірина Борисівна

головний спеціаліст

224-65-52

СЕКТОР З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ

ГАЛЬЧЕНКО
Ігор Володимирович

завідувач сектору

239-02-77

ГАВРИЛОВА
Юлія Віталіївна

головний спеціаліст

239-02-77

ВІДДІЛ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМП’ЮТЕРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

НЕСТЕРЕНКО
Андрій Володимирович

начальник відділу

224-61-02

КУРІЛЕЦЬ
Юлія Валентинівна

головний спеціаліст

225-62-62

ХУДАКОВ
Ігор Русланович

головний спеціаліст

225-05-62

ВІДДІЛ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ХРИСТІЧ
Вікторія Валеріївна

начальник відділу – головний бухгалтер

224-60-72

МЕЛЬНИЧЕНКО
Ольга Анатоліївна

заступник начальника відділу

239-04-23(f)

ГОЛОВІНА
Євгенія Олександрівна

головний спеціаліст

224-67-33

МІТЬКО
Світлана Павлівна

головний спеціаліст

239-03-45

ВІДДІЛ ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПІДДУБНИЙ
Юрій Іванович

начальник відділу

239-02-18(f)

МАКСЮТЕНКО
Людмила Анатоліївна

завідувач господарством

224-65-55

КОВАЛЬОВА
Валентина Володимирівна

інспектор ІІ категорії

239-04-05

ЯНКОВА
Катерина Володимирівна

завідувач копіювально-розмножувального бюро

239-04-05

ВІДДІЛ АДМІНІСТРУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

МАСЮКОВ
Сергій Олександрович

начальник відділу

239-05-92

БОЖКО
Ірина Миколаївна

головний спеціаліст

239-05-92

ТРОПАК
Лариса Володимирівна

головний спеціаліст

239-05-92

СЕКТОР МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ

БЕЗВЕРШЕНКО
Сергій Володимирович

завідувач сектору

224-67-43

ТКАЧЕНКО
Вадим Михайлович

провідний інспектор

239-03-17

СКРИПНИК
Юрій Іванович

провідний інспектор

239-05-54

СЕКТОР РЕЖИМНО-СЕКРЕТНОЇ РОБОТИ

ЯЛОВЕГА
Анжеліка Борисівна

завідувач сектору

224-63-43

МАСЮК
Наталія Олександрівна

головний спеціаліст

239-02-97

СЕКТОР КОНТРОЛЮ

АРТЬОМОВА
Людмила Миколаївна

завідувач сектору

224-63-33

ШПІНЬОВА
Олена Володимирівна

головний спеціаліст

239-02-54

Читайте також