Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

  • Інформація для ЗМІ
  • »
  • Новини
  • »
  • Новітні технології забезпечать ефективний та оперативний зв’язок між усіма ланками регіональної влади
Новітні технології забезпечать ефективний та оперативний зв’язок між  усіма ланками регіональної влади

Новини | 23/01/2013 13:15

Новітні технології забезпечать ефективний та оперативний зв’язок між усіма ланками регіональної влади

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко розглядає варіанти забезпечення ефективного зв’язку з територіями з використанням новітніх технологій. Сьогодні в облдержадміністрації відбулася презентація системи, яка дозволяє організувати відео-конференції на високому технічному рівні за участю представників усіх територій області.

Розробники обладнання та програмного забезпечення продемонстрували усі можливості системи організації відео-конференцій, яка дозволяє не лише залучати велику кількість учасників, але й використовувати для обговорення електронні документи, світлини, таблиці.

За словами авторів проекту, проведення відео-конференцій  дозволить налагодити ефективний та оперативний зв’язок між обласною та районними ланками влади в режимі реального часу. Відтак це дозволить зекономити не лише час, а й додаткові ресурси, необхідні на поїздки на наради, семінари, відрядження, консультації. Серед переваг  відео-конференцій – пришвидшення прийняття рішень влади, зокрема у надзвичайних ситуаціях, які потребують максимально оперативного реагування та координації між великою кількістю служб та відомств.

Як наголосив голова облдержадміністрації, в 2013 році увага обласної влади буде сконцентрована на територіях, тому залучення технологій відео зв’язку з районами сприятиме забезпеченню більшої керованості в регіоні.

Олександр Пеклушенко уважно ознайомився з пропозиціями щодо організації відео-конференцій та запропонував авторам проекту підготувати комерційну пропозицію з урахуванням усіх потреб облдержадміністрації.

- Проект з організації відео-конференцій ми обов’язково реалізуємо. Головний чинник, який ми беремо до уваги, – це оптимальне співвідношення ціни та якості, адже сьогодні ми рахуємо кожну бюджетну копійку.  Надавайте свої пропозиції, наші експерти їх оцінять саме з цієї позиції, і лише тоді ми приймемо остаточне рішення, - наголосив голова облдержадміністрації.

 

 

Управління у справах преси та інформації  

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON