Новини

Олександр Пеклушенко: «Уряд чітко визначив пріоритети розвитку країни на найближчі роки»

27 лютого 2013 - 18:30

Олександр Пеклушенко: «Уряд чітко визначив пріоритети розвитку країни на найближчі роки»

- Людина, людина і ще раз людина з її проблемами та сподіваннями – саме ця теза є основою філософії та пріоритетом діяльності української влади, - наголосив голова облдержадміністрації, коментуючи телефоном з Києва результати сьогоднішнього розширеного засідання Уряду, під час якого було презентовано Програму активізації економічного розвитку на 2013-2014 роки.

За словами Олександра Пеклушенка, Президентом України Віктором Януковичем поставлено чітке завдання: на першому місці у влади має бути створення нових робочих місць, своєчасна виплата та зростання заробітної плати та пенсій.

- Завдання Глави держави цілковито збігаються з пріоритетами діяльності обласної влади, які реалізуються впродовж останніх півтора року. В цьому контексті також надзвичайно важливим є запевнення Віце-прем’єр- міністра України Юрія Бойка щодо обов’язкового поновлення роботи Запорізького феросплавного заводу. У цьому ми зможемо пересвідчитись уже найближчим часом, - додав Олександр Пеклушенко.

Крім того, глава області повідомив про ряд особистих зустрічей з урядовцями, які проведено по завершенні розширеного засідання Кабміну. Зокрема, з Міністром екології та природних ресурсів Олегом Проскуряковим обговорено шляхи вирішення проблемних питань Молочного лиману, з Міністром охорони здоров’я Раїсою Богатирьовою досягнуто домовленість щодо перебування у Запоріжжі міністерської комісії з метою вироблення найбільш оптимального алгоритму подальшого просування медичної реформи. З Міністром інфраструктури Володимиром Козаком обговорено проблеми залізничних перевезень, а також перспективи залучення Запорізького електровозоремонтного заводу до оновлення рухомого складу вітчизняної залізниці.

- Головне – ЗЕРЗ має стати базовим для ремонту, а в подальшому й у складанні електровозів чеського виробництва в Україні, - підкреслив Олександр Пеклушенко.

Завтра очільник регіону також перебуватиме в Києві, де візьме участь у ряді важливих зустрічей.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також