Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Свято весни та праці на Запоріжжі відзначили грандіозним концертом

Новини | 29/04/2013 11:03

Свято весни та праці на Запоріжжі відзначили грандіозним концертом

Напередодні Першотравня – свята весни та праці – в Запоріжжі відбувся грандіозний концерт «Весна на Зарічній вулиці». За ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Пеклушенка та за підтримки Федерації роботодавців України, яку очолює Дмитро Фірташ, шоу з символічною для Запоріжжя назвою організував телеканал «Інтер». Гостями запорізького свята були Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко, голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ, керівники області та міста, ветерани праці та жителі міста й області. За оцінками  організаторів,  аудиторія глядачів концерту «Весна на Зарічній вулиці», які зможуть переглянути його в ефірі телеканалу «Інтер», складе майже 20 мільйонів. В Запоріжжі на каскаді фонтанів «Райдуга» наживо за виступами артистів споглядали майже 40 тисяч запоріжців та гостей міста.

Офіційну частину заходу відкрив Віце-прем’єр України Костянтин Грищенко, який зачитав привітання  учасникам свята від Президента України Віктора Януковича. Слова вдячності за героїчну працю на благо України адресував жителям регіону і голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ.

- Дякую вам, що ви сьогодні таким загалом зібралися відзначити це свято. Мільйони людей в Україні працюють на тисячах різних підприємств. І саме завдяки вам Україна існує та розвивається. Це - ваша заслуга. Вітаю вас та дякую за ваш натхненний труд, - звернувся до запоріжців Дмитро Фірташ, відкриваючи концерт.

Перша пісня, яка пролунала на концерті, стала справжнім дарунком для жителів Запорізького краю. Дует Олександра Пономарьова та Арсена Мірзояна виконав композицію, яка вважається трудовим гімном Запоріжжя – пісню з кінострічки «Весна на Зарічній вулиці».

-  У Запоріжжі працюють гарні, трудящі та талановиті люди. Саме на таких людях тримається Україна. І сьогодні я переконався, що запоріжці вміють не лише гарно працювати, а й добре відпочивати, - зазначив в інтрев’ю народний артист України Олександр Пономарьов.

До речі, серед гостей концерту був і Георгій Костянтинович Пометун – ветеран праці, Герой Соціалістичної праці, колишній працівник «Запоріжсталі», який став прототипом  кіногероя фільму «Весна на Зарічній вулиці» Олександра Савченка.

Запоріжці та гості  мали можливість насолодитися виступами таких артистів як Таїсія Повалій, Борис Моісеєв, Тіна Кароль, Наталка Корольова, Марічка Яремчук, Володимир Ткаченко, Міла Нітич, гурт «Авіатор», Вєрка Сердючка та Софія Ротару. Співаки виконали композиції не лише з власного репертуару, а й відомі пісні минулих років.

Як зазначили організатори концерту, головна ідея свята спрямована на вшанування досягнень людей праці, тому невипадково цей концерт відбувся саме у Запорізькому краї, який є одним з лідерів промислового розвитку України.

Завершилося святкування масштабним феєрверком, який лунав під пісню, котра вважається  неофіційним гімном сучасної України – це композиція у виконанні Софії Ротару «Одна калина».

Переглянути концерт «Весна на Зарічній вулиці» всі бажаючі зможуть в ефірі телеканалу «Інтер» 11 травня о 19.00 та 20.30.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

AK_ODA

ZRIO

expo2017

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

ZOKC

FISC

BUDJET

LPL

KDS

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

СС

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

Регіональна рада з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON