Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

У вільнянському «Етноселі» зібралися кращі запорізькі модельєри

Новини | 19/05/2014 12:14

У вільнянському «Етноселі» зібралися кращі запорізькі модельєри

З метою популяризації агротуризму днями на території історико-туристичного комплексу «Етносело» в с.Червонокозацьке Вільнянського району відбувся модний захід «Дефіле на селі».

Про це повідомив директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Степаненко.

За словами посадовця, комплекс «Етносело» – це агротуристичний об’єкт, який є претендентом на сертифікацію у рамках проекту «Система сертифікації якості агротуризму»/«CerTour».

- Такі цікаві та незвичайні заходи як «Дефіле на селі» - це дієвий спосіб популяризації агротуризму, який є ще не дуже поширеним серед запоріжців, але в той же час дуже перспективним у регіоні. Завдяки таким заходам про агротуризм дізнається все більше людей, і такий дійсно доступний відпочинок стає все більш привабливим,  - зазначив Володимир Степаненко.

За словами голови обласної громадської організації «Дивосвіт» Інеси Носенко, яка є керівником проекту «Етносело», модний захід «Дефіле на селі» – це пілотний проект за участю кращих модельєрів міста Запоріжжя, який зібрав  велику кількість бажаючих долучитися до пізнання етнічного та національно-культурного розмаїття нашого краю.

Крім показу мод на території туристичного комплексу проводилися майстер-класи з національного танцю, розпису будинків, виробництва саману, плетіння тинів, виробництва ляльок-мотанок. Крім того, в «Етноселі» працював мобільний ресторан.

Завершився модний захід виступом відомої співачки, заслуженої артистки України Інни Гапон.

Нагадаємо, на базі туристичного комплексу «Етносело» постійно проводяться фестивалі, виставки, арт-акції, виїзні творчі, культурні та екологічні заходи. Крім того, для відвідувачів доступні майстер-класи із землеробства, покосу, вишивки, кулінарії, ткацтва та плетіння.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON