Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Влада та бізнес спільно працюють над упорядкуванням земельних відносин

Новини | 11/12/2014 15:18

Влада та бізнес спільно працюють над упорядкуванням земельних відносин

Питанню взаємодії бізнесу та влади у сфері земельних відносин було присвячено чергове засідання регіональної Ради підприємців Запорізької області. У його роботі взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Григорій Самардак.

Відкриваючи захід, голова регіональної Ради Ірина Лех окреслила головне завдання: розробити покрокову інструкцію, яка б забезпечила прозорий механізм оформлення земельних ділянок.

- Земельні питання були актуальними і п’ять років тому, і такими ж залишаються  сьогодні. Впорядкування земельних відносин потребує вся країна, і наша область не є виключенням. Досягти позитивного результату можна лише при взаємодії громадськості, влади, правоохоронних органів, - зазначив Григорій Самардак і запевнив, що рішення, які будуть вироблені з цього питання, будуть усіляко підтримані облдержадміністрацією.

З доповіддю про стан роботи у сфері земельних відносин виступив в.о. начальника Головного управління Держземагентства в Запорізькій області Олександр Євграфов. Посадовець чільну увагу приділив заходам, спрямованим на усунення кримінальних схем у роботі підвідомчих підрозділів. Це посилення роботи зі зверненнями громадян, відповідне реагування на повідомлення на «гарячу лінію», під час особистих прийомів громадян, які дозволяють, за його словами, розкривати очі на зловживання. Крім того, він ознайомив учасників заходу з алгоритмом отримання земельних ділянок, а також пільгами, на які мають право учасники АТО.

Представники бізнесу та громадськості  порушили найбільш гострі питання, зокрема, стосовно перевірок контролюючими та правоохоронними органами суб’єктів малого та середнього бізнесу, висловили своє бачення нормалізації земельних відносин.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON