Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Пропозиції підприємців щодо змін законодавства передадуть законотворцям

Новини | 26/06/2015 12:13

Пропозиції підприємців щодо змін законодавства передадуть законотворцям

Під головуванням директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елли Слепян відбулося засідання обласної виїзної приймальні з питань розгляду звернень суб’єктів підприємницької діяльності в Запорізькому районі. Такі зустрічі є одним із елементів роботи влади у вирішенні нагальних питань підприємців.

Серед проблем, які заважають розвитку малого і середнього бізнесу, підприємці, зокрема, визначають відсутність доступу до плану проведення планових та документальних перевірок підприємств; запровадження РРО платниками єдиного податку ІІ та ІІІ груп; ліцензування слабоалкогольної продукції, зокрема пива; реєстрацію договорів оренди землі через управління державної реєстрації тощо.

Елла Слепян запевнила присутніх, що виголошені пропозиції щодо змін у законодавстві будуть передані народним депутатам від області. Також вона підкреслила, що пропозиції, які стосуються  найбільш актуальних проблем бізнесу, зокрема щодо РРО, вже направлені законотворцям.

Генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в області Володимир Степаненко поінформував підприємців про можливість отримання методичної допомоги фонду для розвитку перспективних напрямків бізнесу, зокрема таких як агротуризм. Він повідомив, що в цьому році заплановано проведення конкурсів бізнес-проектів у виробничій, інноваційній, сільськогосподарській (зокрема, агротуризм) сферах, та закликав присутніх взяти в них участь.

Підприємців також запросили до участі в проекті «Купуй запорізьке – обирай своє», реалізація якого може відбуватися по двох напрямках: залучення місцевих виробників до реалізації товарів у новостворених в межах проекту об’єктах фірмової торгівлі у Запоріжжі, або створення таких об’єктів на території району та залучення до реалізації товарів виробників області.

Учасники засідання також обговорили проблемні питання та перспективи проведення територіальної реформи в районі.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON