Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

В області планують відкрити «школу зеленого туризму»

Новини | 17/07/2015 15:58

В області планують відкрити «школу зеленого туризму»

Питання про розвиток сільського зеленого туризму в області було розглянуто на засіданні обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, яке відбулося під керівництвом директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елли Слепян. Посадовець підкреслила, що агротуризм   є для регіону перспективним напрямом бізнесу, розвиток якого всебічно підтримується обласною владою. Так, відповідно до заходів Комплексної програми розвитку підприємництва в області передбачається проведення конкурсів бізнес-проектів, зокрема і у сфері агротуризму. Залучаються до розвитку зеленого туризму і кошти Євросоюзу – в області триває реалізація грантового проекту ЄС «Система сертифікації об’єктів агротуризму».

На сьогодні, за інформацією генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» Володимира Степаненка, у регіоні функціонують 32 об’єкти агротуризму, з яких 15 уже претендують на отримання сертифікатів у рамках проекту ЄС.

Посадовець підкреслив, що наразі одним із пріоритетних напрямів розвитку агрортуризму є навчання населення в сільській місцевості та молоді з міст основам підприємництва в цій сфері. Фонд постійно проводить навчання та тренінги на території області. Найближчим часом на базі зеленої садиби «АКВАЗОО» в селі Петрополь Запорізького району планується відкрити «школу зеленого туризму», де своїм досвідом та напрацюваннями з початківцями зможуть поділитися досвідчені підприємці

Під час засідання також обговорено залучення нових грантів у цю сферу.

Як зазначила голова громадської організації «Дивосвіт» та координатор проекту «Етносело» Інеса Косенко, Євросоюз готовий спрямовувати кошти на гранти, але потрібно навчитися їх отримувати.

Для цього фахівці «Дивосвіту» на безоплатній основі щопонеділка проводять навчання з написання грантових пропозицій, до участі у яких запрошують усіх бажаючих. Організацією вже налагоджено взаємовідносини з такими донорами як USAID та ПРООН.

За розглядом питання членами координаційної ради  ухвалено низку рішень щодо подальшої підтримки цього перспективного бізнес напряму. 

Нагадаємо, під час засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва також було розглянуто діяльність Енергодарської міської ради щодо підтримки та розвитку підприємництва на міському рівні.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON