Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Кращі зелені садиби в області отримали міжнародні сертифікати

Новини | 21/10/2015 12:06

Кращі зелені садиби в області отримали міжнародні сертифікати

Завершилася реалізація грантового проекту Європейського Союзу «Система сертифікації якості агротуризму»/«CerTour»,  який у 2013 році виграв у міжнародному конкурсі  Регіональний фонд підтримки підприємництва у Запорізькій області.

За підсумками його реалізації протягом двох років кращим об’єктам агротуризму  області видано 14 сертифікатів якості міжнародного зразку та  диплом оцінювача.

Як зазначив на церемонії вручення директор Регіонального фонду Володимир Степаненко, участь у проекті відкрила перед запорізькими об’єктами агротуризму великі можливості для його розвитку, і не лише завдяки виділенню коштів, а й  можливості перейняти досвід інших країн,  популяризувати запорізькі об’єкти. Агротуризм дуже цікавий людям, особливо  дітям,  міським жителям. На думку посадовця, це перспективний та дійсно дуже важливий проект,  адже агротуризм – це не лише форма підприємництва, а й шлях до збереження та відродження українських сіл і містечок, національних звичаїв та обрядів.

Сертифікати отримали 14 власників зелених садиб та інших об’єктів агротуризму із Запорізького, Вільнянського, Оріхівського, Приморського районів,    м. Запоріжжя, Токмак, Мелітополь. Найбільшу кількість сертифікатів отримали представники Мелітопольського району.

На реалізацію грантового проекту в рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в якості співфінансування з обласного бюджету було виділено  80 тис.грн.Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON