Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Обласна лікарня отримала найсучасніше обладнання в Україні

Новини | 29/12/2015 14:23

Обласна лікарня отримала найсучасніше обладнання в Україні

Запорізька обласна клінічна лікарня поповнилася  лапароскопічним обладнанням, яке колективу вручили голова обласної ради Григорій Самардак, заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін та директор Департаменту охорони здоров'я ОДА Вікторія Клименко.

Вартість однієї лапароскопічної стійки становить більше 3 мільйонів гривень. Придбане обладнання буде використовуватись у гінекологічному та хірургічному відділеннях. Адже на сьогодні саме в них проводиться найбільша кількість операцій та працюють фахівці, які мають досвід роботи з подібним обладнанням. За словами лікарів, ці стійки є найсучаснішими в Україні. Тож з їх допомогою пацієнти обласної лікарні отримають якісне сучасне обслуговування та швидше одужання. Адже лапароскопічні операції на внутрішніх органах дозволяють проводити хірургічні втручання через невеликі отвори діаметром до 1,5 сантиметра. Завдяки цьому пацієнти отримують мінімальне втручання в організм та одужують набагато швидше.

Крім цього, за словами головного лікаря КЗ ЗОКЛ Ігоря Шишки, нині в закладі триває налагодження та встановлення нового ангеографа, автоклавів та іншого обладнання, придбаного цього року. Найближчим часом жителі регіону зможуть на власні очі переконатись у ефективності використанні бюджетних коштів.

-  Загалом у цьому році на потреби запорізької медицини з обласного бюджету  було спрямовано 56 мільйонів гривень, з яких 36 мільйонів витрачені на обласну клінічну лікарню. Вважаю, що це найперспективніше вкладання коштів – у життя та здоров’я наших громадян. Ми розуміємо, що сучасна медицина не стоїть на місці, тож оновлення техніки  в лікарнях області залишатиметься для нас пріоритетом і в наступному році, - підкреслив заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін.Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

AD

BV

UPDL

EP

ZORM

IMZO

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON