Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Освітяни звертають увагу, що канікули – період підвищеного дитячого травматизму

Новини | 30/12/2015 09:03

Освітяни звертають увагу, що канікули – період підвищеного дитячого травматизму

Зимові канікули  з розмаїттям новорічних і різдвяних свят є улюбленою порою школярів, і в той же час періодом підвищення дитячого травматизму.

За даними Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації,  на канікулах, коли важко контролювати дитину і захищати її від небезпеки, кількість  травм зростає майже на 40 %.

У Запорізькій області з 2010 по 2014 рік травматизм дітей під час навчально-виховного процесу стабільно знижувався, як зменшувалась і кількість випадків травмування дітей зі смертельними наслідками у побуті.

Однак у 2015 році різко збільшилася кількість смертельних випадків унаслідок захворювань та різних видів побутових травм, що призвело до смерті 42 дітей шкільного та дошкільного віку.  При цьому кількість зареєстрованих травм у містах області на 35 % більша, ніж у районах.

Смертельні травмування під час навчально-виховного процесу за цей період не зареєстровані.

Аналіз більшості ситуацій дозволяє зробити важливий  висновок, що більшість таких випадків можна було уникнути при відповідній  профілактичній роботі   батьків і педагогів.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації протягом 2015 року здійснив комплекс управлінських і організаційних заходів щодо проведення в навчальних закладах навчально-виховних заходів з надбання дітьми стійких навиків і звичок щодо виконання встановлених норм і правил особистої безпеки.

З метою запобігання дитячого травматизму протягом зимового періоду та під час проведення новорічних і різдвяних свят відповідно до наказу Департаменту в навчальних закладах області з учасниками навчально-виховного процесу проведено додаткові заняття з упередження дитячого травмування.  

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

AD

BV

UPDL

EP

ZORM

IMZO

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON