Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Едуард Гугнін: «Кожна запорізька дитина має отримувати любов та увагу дорослих»

Новини | 30/12/2015 14:31

Едуард Гугнін: «Кожна запорізька дитина має отримувати любов та увагу дорослих»

Заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін відвідав КУ «Запорізький дитячий будинок – інтернат» ЗОР. Також, напередодні нового року вихованців закладу привітали з прийдешніми святами голова облради Григорій Самардак та директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Ігор Мещан. Під час святкових заходів малеча отримала від посадовців подарунки, необхідні для власних потреб: іграшки, солодощі, памперси, канцелярію та машинку для гоління.

Крім цього, високі гості ознайомилися з роботою закладу: його класами, спортивними та робочими майстернями. А також обладнанням для реабілітації дітей-інвалідів. Під час візиту посадовці окреслили і коло потреб закладу на наступний рік.

- В поточному році владі області разом з колективом закладу вдалося вирішити цілий ряд проблем. Проте частина з них лишилася. Гадаю, що в 2016 ми разом з депутатським корпусом облради об’єднаємо свої зусилля для їх подолання. В першу чергу це стосується встановлення огорожі навколо інтернату. Також заклад сьогодні потребує власного автотранспорту, адже цим дітям дуже потрібні адаптація та соціалізація. Тож маю надію, що вже до літа наступного року ми вирішимо цю проблему спільними зусиллями з обласною радою. Адже кожна запорізька дитина має отримувати любов та увагу дорослих, - підкреслив Заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін

Наразі у молодіжному та дитячому відділеннях КУ «Запорізький дитячий будинок – інтернат» ЗОР проживають 135 вихованців. 68 з них – неповнолітні. Опікуються ними 130 працівників інтернату: педагоги, вихователі та інший персонал. Загалом в 2015 році для потреб цього інтернату з бюджету області було виділено близько 7 мільйонів гривень. Ці кошти були використані на оплату енергоносіїв, медикаменти та утримання інтернату.

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

AD

BV

UPDL

EP

ZORM

IMZO

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON