Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Чорнобильці та пенсіонери проходять безкоштовне медичне обстеження на рак шкіри

Новини | 22/06/2016 08:57

Чорнобильці та пенсіонери проходять безкоштовне медичне обстеження на рак шкіри

У Запорізькій області триває акція щодо безкоштовного обстеження осіб, постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС, ліквідаторів наслідків аварії та пенсіонерів. Організовують цю потрібну справу не перший рік  Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації та обласне об’єднання інвалідів “Союз – Чорнобиль”.

Останнім місцем виїзду бригади медиків було м. Вільнянськ. Для цього за підтримки  обласної державної адміністрації у місто  було доставлено єдиний в Україні епілюмінесцентний комп’ютерний дерматоскоп MoleMax австрійського виробництва. Безкоштовне обстеження на рак шкіри  пройшли 97 мешканців. Медичне обстеження провели головний онколог Запорізької області Анатолій Мещанінов з бригадою висококваліфікованих лікарів-експертів клініки лазерної медицини “Anabelle”, які є членами Міжнародного союзу дерматоскопії.

За словами Анатолія Мещанінова, у двох осіб виявлено рак шкіри,  у 16 - небезпечні утворення. Всі вони пройдуть курс лікування в обласному онкодиспансері.

Та на цьому робота виїзної бригади не припиняється. У серпні  планується обстеження цієї категорії жителів Василівського і Токмацького районів.

Акція проводяться згідно з Указом Президента України  "Про заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи".

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON