Пошук

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

  • Децентралізація
  • »
  • У Токмацькому районі обговорюють питання щодо створення Новомиколаївської сільської територіальної громади
У Токмацькому районі обговорюють питання щодо створення  Новомиколаївської сільської територіальної громади

Децентралізація | 30/06/2016 09:13

У Токмацькому районі обговорюють питання щодо створення Новомиколаївської сільської територіальної громади

24 червня регіональними консультантами проекту ПУЛЬС в рамках «Децентралізаційного марафону» проведено інформаційну зустріч з депутатами Балківської сільської ради та мешканцями села БалкиТокмацького району. Розглядались питання щодо конфігурації об’єднання потенційної Новомиколаївської сільської громади.

Нагадаємо, що всеукраїнська акція «Децентралізаційний марафон» - це інформаційні зустрічі у різних форматах: презентації для представників громад, бесіди з головами рад та активом сіл, селищ та міст області, виступи на сходах села та інше. Під час марафону регіональними консультантами АМУ в рамках реалізації проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» будуть надаватись консультації про переваги децентралізаційної реформи та методична допомога у підготовці відповідних документів по процедурі об’єднання територіальних громад.

Під час зустрічі присутнім було роз’яснено основні аспекти законодавства щодо об’єднання територіальних громад, поінформовано про переваги та перспективи, які отримає громада у разі ініціювання об’єднання та надано методичні рекомендацій з питань формування бюджетів майбутніх громад.

Регіональний консультант з питань бюджету, Олександра Оляніна поінформувала присутніх про фінансові стимули при об’єднанні громади, зупинилась на особливостях бюджетного законодавстващодо збільшення фінансових ресурсів і можливостей доступу до державних фондів для ОТГ, презентувала розрахунки при об’єднанні бюджетівНовомиколаївської, Балківської та Кіровської сільських рад.

Регіональний консультант з питань комунікації, Оксана Замулінська  поінформувала присутніх про основну місію та заходи, які реалізуються в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджується Асоціацією міст України. Надалаприсутнім методичні матеріали щодо об’єднання, виступила з презентацією щодо комунікації реформи, історії успіхів вже об’єднаних громад та інформувала про корисні джерелареформи для використання в роботі.

Підсумовуючи зустріч, голова Балківської сільської ради, Зінаїда Сальнікова, звернулась до присутніх депутатів з проханням прийняти виважене рішення щодо об’єднання громади на сесії, яку заплановано провести 4 липня 2016 року. «Тільки в об’єднанні зусиль є перспектива розвитку нашої території, покращення надання послуг населенню та вирішення питань місцевого значення безпосередньо у громаді, а не у посадовців в районі чи в області»- зазначила посадовець.

Регіональними консультантами проекту ПУЛЬС буде надаватись постійна методична допомога та інформаційний супровід в об’єднанні перспективної Новомиколаївської громади.

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON