Пошук

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

До уваги зацікавлених осіб!

Децентралізація | 12/07/2016 08:26

До уваги зацікавлених осіб!

Шановні колеги журналісти запрошуємо вас до участі у прес-конференції, яка відбудеться 13 липня (середа) о 10.00 у залі З00 Запорізької ОДА (проспект Соборний 164).

Прес-конференція буде присвячена старту у Запорізькій області «Децентралізаційного марафону».

Участь у прес-конференції візьмуть:

Бойко Зінаїда Михайлівна - заступник голови - керівник апарату Запорізької ОДА,

Бірюков Ігор Олексійович– виконавчий директор РВ АМУ у Запорізькій області;

Консультанти Регіонального офісу впровадження децентралізаційної реформи Запорізького РВ АМУ, які працюють в рамках проекту ПУЛЬС "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" - Маргарита Трипольська, Оксана Замулінська, Олександра Оляніна.

 

Під час прес-конференції присутні будуть поінформовані про «Децентралізаційний марафон», його мету та очікувані результати. Також буде оголошено конкурс серед регіональних ЗМІ на тему «Спроможні громади – сильна держава» (конкурс на кращий матеріал з висвітлення «Децентралізаційного марафону»).

«Децентралізаційний марафон» - це широкомасштабна акція, яка на сьогодні охопила всі регіони України. Протягом півроку по Україні (з червня по грудень) у громадах відбудеться близько 1000 виїзних заходів, які організують регіональні відділення Асоціації міст України у співпраці з обласними державними адміністраціями, експертами у сфері місцевого самоврядування та громадськістю.

Запорізький «Децентралізаційний марафон» буде запроваджено по всій області. До кінця року заплановано провести понад 50 виїзних консультаційних зустрічей з представниками громад у різних форматах. Регіональні консультанти проінформують про переваги децентралізації, роз’яснять процеси та етапи об’єднання громад, проконсультують і допоможуть підготувати необхідні документи та проекти рішень. Важливим мотиваційним стимулом та чинником переконання у користі формування спроможних громад стане участь у марафоні керівників уже діючих об’єднаних територіальних громад та їх розповідь про життя після об’єднання.

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON