Новини

В області перевіряють систему оповіщення

30 листопада 2016 - 08:47

В області перевіряють систему оповіщення

У всіх містах і районах області сьогодні, 30 листопада, проводиться перевірка автоматизованої системи оповіщення цивільного захисту «Сигнал ВО» з метою  визначення її готовності до передачі сигналів цивільної оборони.

Як повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації,  перевірка буде проводитися з передачею сигналу «Увага всім» без включення електросирен. Передача сигналу відбудеться по радіо та телецентру.

Час передачі повідомлення - «Увага всім! Говорить Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації. Проводиться технічна перевірка системи оповіщення» - заплановано з 14.00 до 14.10.

Така перевірка у всіх містах і районах області проводиться кожну останню середу місяця. Один раз на квартал перевірка передбачає включення електросирен.

Як підкреслили у Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, минула  перевірка показала, що система оповіщення в області працює в штатному режимі.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також