Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

В області перевіряють систему оповіщення

Новини | 30/11/2016 08:47

В області перевіряють систему оповіщення

У всіх містах і районах області сьогодні, 30 листопада, проводиться перевірка автоматизованої системи оповіщення цивільного захисту «Сигнал ВО» з метою  визначення її готовності до передачі сигналів цивільної оборони.

Як повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації,  перевірка буде проводитися з передачею сигналу «Увага всім» без включення електросирен. Передача сигналу відбудеться по радіо та телецентру.

Час передачі повідомлення - «Увага всім! Говорить Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації. Проводиться технічна перевірка системи оповіщення» - заплановано з 14.00 до 14.10.

Така перевірка у всіх містах і районах області проводиться кожну останню середу місяця. Один раз на квартал перевірка передбачає включення електросирен.

Як підкреслили у Департаменті з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, минула  перевірка показала, що система оповіщення в області працює в штатному режимі.

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON