Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

  • Інформація для ЗМІ
  • »
  • Новини
  • »
  • Костянтин Бриль: «Влада регіону буде оперативно реагувати на всі виклики, спрямовані проти розвитку громад та їх людей»
Костянтин Бриль: «Влада регіону буде оперативно реагувати на всі виклики, спрямовані проти розвитку громад та їх людей»

Новини | 30/11/2016 09:45

Костянтин Бриль: «Влада регіону буде оперативно реагувати на всі виклики, спрямовані проти розвитку громад та їх людей»

Під час робочої поїздки до Оріхівського району голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад «Казка» Малотокмачанської сільради. Тут очільник регіону вручив подарунки малюкам та перевірив матеріально-технічний стан закладу.

 Як пояснила завідувач дитсадка Антоніна Попович, у 2012-2013 навчальному році здійснено заміну вікон у трьох групах, проведено ремонтні роботи в усіх вікових групах, коридорах та кабінетах. У 2013-2014  замінено вікна на склопакети в усіх приміщеннях першого поверху, придбано лінолеум у кабінети, частково замінено каналізацію та зроблено свердловину для забезпечення водою дошкільного закладу. В 2014-2015  замінено котли для опалення, оновлено та відремонтовано гральні майданчики, придбано лінолеум в коридори, електром’ясорубку. В 2015-2016 н.р. придбано столики журнальні та стільчики в музичну залу, проводиться заміна вікон на склопакети на другому поверсі, частково відремонтовано туалетні приміщення, зроблено косметичний ремонт у музичній залі та кабінетах.

У рамках робочої програми Костянтин Бриль також приділив увагу всім об’єднаним територіальним громадам, які були створені в 2016 році в Оріхівському районі. Це - Комишуваська селищна, яка об’єднала вісім місцевих рад та 30 населених пунктів; Малотокмачанська ОТГ у складі двох місцевих рад та 14 населених пунктів і Таврійська сільська громади, до якої входять дві місцеві ради та три населених пункти.

 Так, під час зустрічі з жителями Малотокмачанської громади очільник регіону відповів на запитання, що стосувались об’єднаної громади та виборів її голови.

- Сьогодні ми відвідали всі три новостворені громади Оріхівського району та перевірили стан освоєння бюджетних коштів, що були виділені цього року на розвиток території. Я цілком задоволений проведеною роботою. Під час спілкування з місцевими жителями можу відзначити як злободенні такі напрями: робота Держгеокадастру, проведення заходу «Врожай» та інші питання, що стосуються землі. На сьогодні для мене вже сформувалися основні завдання на 2017 рік. Це стосується проблем, які люди порушують на місцях. Можу запевнити, що влада регіону буде оперативно реагувати на всі виклики, спрямовані проти розвитку громад та їх людей, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON