Новини

Замість ремонту доріг дорожники вимушені прибирати сміття

30 листопада 2016 - 16:35

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області докладає максимум зусиль для забезпечення безпечних умов дорожнього руху, але значні фінансові ресурси змушена витрачати не на покращення стану доріг, а на прибирання сміття, залишене місцевими жителями та іншими учасниками дорожнього руху. 

За словами фахівців, причина такого становища полягає не тільки у невихованості людей, а зокрема й у відсутності звичайних умов для збирання та вивезення сміття.

Так, у зв’язку зі збільшенням лімітів фінансування на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування у цьому році  на замовлення Служби автодоріг підрядне підприємство ДП «Запорізький облавтодор» виконує значний обсяг  роботи з прибирання сміття на смузі  відводу проїжджої частини.  При цьому дорожники змушені відволікати час і кошти, призначені на ремонтні  роботи з ліквідації ямковості. Проте результати прибирання помітні здебільшого лише впродовж кількох днів, а потім знову все повторюється.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг, лише в листопаді було зібрано та вивезено 780 тонн  сміття з території загальною протяжністю 122 500 кв. м. 

Дорожники звертаються до органів місцевої влади з проханням посилити санітарний нагляд за очищенням прилеглих до автошляхів територій.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також