Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Морпіхи та артилеристи відзначили сторіччя Української революції

Новини | 20/03/2017 09:43

Морпіхи та артилеристи відзначили сторіччя Української революції

З нагоди сторіччя Української революції до наших військовослужбовців, які дислокуються у Пологівському та Більмацькому районах, завітали представники обласної влади та Запорізького національного університету.

Урочисті збори відбулися у Пологівській ЗОШ № 2 за участю бійців 36-ї окремої бригади морської піхоти. Учні та педагоги з перших днів війни активно допомагають українським воїнам, відправили на передову сотні виробів, малюнків та солодких подарунків. Історію України тут викладає учасник антитерористичної операції, доброволець, випускник істфаку ЗНУ Юрій Єфремов.  Вітання зі святом від очільника області Костянтина Бриля передав заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко.

- Пам’ять про звитяжну боротьбу українського народу надихає та наповнює нас силами протистояти російській агресії. Як і тоді, ворог знову намагається розколоти, послабити нас, знівелювати державницькі ідеї політичною та соціальною демагогією. Але тепер це не вдасться. Ми засвоїли гіркі уроки минулого і наша відповідь агресору – сильна армія, потужний волонтерський рух, єднання всієї громади навколо захисту України, -  наголосив посадовець. Він також вручив подяки учасникам бойових дій Михайлу Шпаделі та Артему Роднюку.

Кандидат історичних наук, доцент кафедри новітньої історії ЗНУ Василь Гвоздик розповів про соціокультурні та світоглядні першоджерела Української революції, її історичні етапи, висвітив маловідомі факти боротьби нашого народу за свою державність. Також науковець презентував методичні рекомендації «Українська революція 1917-21 років», що стануть незамінними для командирів для просвітницької роботи з особовим складом.

Учасники зборів разом із заступником голови Пологівської райдержадміністрації Іриною Півень поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, вщанували хвилиною мовчання всіх борців за волю України.

А в  Більмацькій ЗОШ зібралися солдати 27-ї окремої реактивної артилерійської Сумської бригади та 40-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України,  учні професійного аграрного ліцею. Після зустрічі гості разом з головою райдержадміністрації Артемом Поповим поклали квіти до пам’ятного знака землякам, які загинули у зоні проведення антитерористичної операції, відвідали військові частини, оглянули соціально-побутові умови наших воїнів, вручили відзнаки від обласної влади. Для поліпшення матеріально-технічної бази Олександр Зубченко передав військовим ланцюги до бензопили та набори ключів для ремонту військової техніки, а також унікальні календарі «З Україною – крізь віки», видані запорізькими волонтерами.

Допомога нашим захисникам залишається одним із пріоритетів обласної та районної влади. Вже незабаром на них очікує цікава та насичена екскурсія до туристичних та культурних перлин Запоріжжя.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON