Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Запоріжжя – місце зустрічі з Магдебургом

Новини | 20/03/2017 10:42

Запоріжжя – місце зустрічі з Магдебургом

У рамках підготовки німецько-українського театрального фестивалю „Місце зустрічі - Запоріжжя” відбулася відеоконференція за участю директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислава Мороко, представників колективу Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені В.Г. Магара та колег з німецького міста-побратима Магдебурга.

На фестиваль „Місце зустрічі - Запоріжжя”, який заплановано провести 27-29 квітня 2017 року, до нашого міста прибудуть представники театру з Магдебурга, столиці федеральної землі Саксонія-Анхальт, „Theater Magdeburg”. У рамках фестивалю заплановано покази вистави „Вертер” німецькою мовою, спільної українсько-німецької вистави „Чому Михайло Гурман не виживе”, концерт гурту „Berlin”. Також відбудуться спільні читки, репетиції, майстер-класи.

Від Запоріжжя у фестивалі візьмуть участь, окрім колективу театру імені В.Г. Магара, також студенти кафедри акторської майстерності та дизайну Запорізького національного університету, очікується приїзд художнього керівника київського театру „Золоті ворота” Стаса Жиркова.

Нагадуємо, Запорізька область налагоджує тісні економічні та культурні стосунки із землею Саксонія-Анхальт (ФРН) – здійснюються обміни делегаціями, розробляються спільні заходи. У травні 2016 року в театрі Магдебурга відбувся німецько-український мистецький проект „Дикий Схід. Подія Україна”, на якому була представлена п’єса „Привези мені зі Львова, чого в Запоріжжі немає” запорізького драматурга Анастасії Косодій.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON