Новини

Запоріжжя – місце зустрічі з Магдебургом

20 березня 2017 - 10:42

У рамках підготовки німецько-українського театрального фестивалю „Місце зустрічі - Запоріжжя” відбулася відеоконференція за участю директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислава Мороко, представників колективу Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені В.Г. Магара та колег з німецького міста-побратима Магдебурга.

На фестиваль „Місце зустрічі - Запоріжжя”, який заплановано провести 27-29 квітня 2017 року, до нашого міста прибудуть представники театру з Магдебурга, столиці федеральної землі Саксонія-Анхальт, „Theater Magdeburg”. У рамках фестивалю заплановано покази вистави „Вертер” німецькою мовою, спільної українсько-німецької вистави „Чому Михайло Гурман не виживе”, концерт гурту „Berlin”. Також відбудуться спільні читки, репетиції, майстер-класи.

Від Запоріжжя у фестивалі візьмуть участь, окрім колективу театру імені В.Г. Магара, також студенти кафедри акторської майстерності та дизайну Запорізького національного університету, очікується приїзд художнього керівника київського театру „Золоті ворота” Стаса Жиркова.

Нагадуємо, Запорізька область налагоджує тісні економічні та культурні стосунки із землею Саксонія-Анхальт (ФРН) – здійснюються обміни делегаціями, розробляються спільні заходи. У травні 2016 року в театрі Магдебурга відбувся німецько-український мистецький проект „Дикий Схід. Подія Україна”, на якому була представлена п’єса „Привези мені зі Львова, чого в Запоріжжі немає” запорізького драматурга Анастасії Косодій.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також