Новини

Родини загиблих бійців АТО гуртуються в осередки

20 березня 2017 - 11:45

Родини загиблих бійців АТО гуртуються в осередки

За підтримки облдержадміністрації громадська організація «Запорізьке міське об’єднання сімей загиблих воїнів АТО» продовжує проведення інформаційно-організаційних зустрічей щодо створення  місцевих осередків по всій області. Громадські активісти Микола Говоруха, Надія Єжова,  представники виконавчої влади та місцевого самоврядування провели зустрічі  в Якимівському районі та м. Мелітополь з родинами загиблих у зоні АТО.

Учасники зустрічей обговорили питання щодо створення осередку членів родин загиблих бійців у ході антитерористичної операції на території області та визначилися з уповноваженими  від членів родин загиблих учасників АТО Якимівського району  і м. Мелітополь для зв’язків з ГО «Запорізьке міське об’єднання родин загиблих учасників АТО».

У Якимівському районі   також було розглянуто низку актуальних питань, які турбують родини загиблих учасників антитерористичної операції: – у сфері земельних відносин, соціального обслуговування, отримання пільг на житлово-комунальні послуги, участь в оздоровчих кампаніях та санаторно-курортному лікуванні, надання безкоштовного лікування в медичних закладах тощо.

У ході спілкування запорізькі активісти відповіли на запитання та надали роз’яснення.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також