Новини

Нагороджено переможців обласного конкурсу «Патріотизм упродовж життя»

20 березня 2017 - 16:40

За підтримки обласної  державної адміністрації третій рік поспіль проводиться обласний конкурс «Патріотизм упродовж життя». В урочистій  церемонії   нагородження  переможців взяв участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Цього року в конкурсі взяли участь понад 80 вихованців дошкільних навчальних закладів, школярів та студентів.  Це  рекордна кількість учасників заходу, тоді як у попередні роки до конкурсу проявили цікавість  30 та 45 осіб. До того ж, цього року долучилися  багато дітей дошкільного віку, також з’явилася велика кількість колективних робіт, до створення яких долучилися батьки творчих учнів.

Організатори заходу цього разу зробили акцент на ролі української жінки-патріота. Так, маленькі учасники конкурсу малювали  на цю тему, учні шкіл  писали творчі есе, а студенти вишів  робили презентації.

- Тема цьогорічного конкурсу актуальна для нас, як ніколи, бо  останнім часом  ми вже звикли сприймати жінку як захисника тилу, жінку-волонтера, жінку-патріота – все це стало невід’ємною частиною нашого сучасного життя. На сьогодні українська жінка стала уособленням патріотизму. Нині саме патріотизм –  необхідна складова нашого життя. Можна сказати, що у цей проект залучені як зовсім маленькі діти, так і вже майже випускники вишів, це своєрідне єднання поколінь, єднання нашого суспільства, - зазначив  Едуард Гугнін.

За рішенням журі було визначено 18 переможців конкурсу. Всі вони отримали дипломи облдержадміністрації.

За словами організаторів, цей конкурс уже став традиційним. У наступному році планується ще більша кількість учасників.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також