Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Нагороджено переможців обласного конкурсу «Патріотизм упродовж життя»

Новини | 20/03/2017 16:40

Нагороджено переможців обласного конкурсу «Патріотизм упродовж життя»

За підтримки обласної  державної адміністрації третій рік поспіль проводиться обласний конкурс «Патріотизм упродовж життя». В урочистій  церемонії   нагородження  переможців взяв участь заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Цього року в конкурсі взяли участь понад 80 вихованців дошкільних навчальних закладів, школярів та студентів.  Це  рекордна кількість учасників заходу, тоді як у попередні роки до конкурсу проявили цікавість  30 та 45 осіб. До того ж, цього року долучилися  багато дітей дошкільного віку, також з’явилася велика кількість колективних робіт, до створення яких долучилися батьки творчих учнів.

Організатори заходу цього разу зробили акцент на ролі української жінки-патріота. Так, маленькі учасники конкурсу малювали  на цю тему, учні шкіл  писали творчі есе, а студенти вишів  робили презентації.

- Тема цьогорічного конкурсу актуальна для нас, як ніколи, бо  останнім часом  ми вже звикли сприймати жінку як захисника тилу, жінку-волонтера, жінку-патріота – все це стало невід’ємною частиною нашого сучасного життя. На сьогодні українська жінка стала уособленням патріотизму. Нині саме патріотизм –  необхідна складова нашого життя. Можна сказати, що у цей проект залучені як зовсім маленькі діти, так і вже майже випускники вишів, це своєрідне єднання поколінь, єднання нашого суспільства, - зазначив  Едуард Гугнін.

За рішенням журі було визначено 18 переможців конкурсу. Всі вони отримали дипломи облдержадміністрації.

За словами організаторів, цей конкурс уже став традиційним. У наступному році планується ще більша кількість учасників.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON