Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Розпочато другий квартал відбору на військову службу за контрактом

Новини | 21/04/2017 09:54

Розпочато другий квартал відбору на військову службу за контрактом

Про стан проходження кампанії з відбору громадян  на військову службу за контрактом у Збройних Силах України йшлося під час обласної селекторної наради, яку провів заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін. 

За даними обласного військового комісаріату, планове завдання для Запорізької області щодо відбору кандидатів для комплектування посад рядового та сержантського складу на другий квартал цього року становить 169 осіб. За підсумками відбору уклали контракти 55 жителів області, що становить 32,5% від плану. На 100% виконано план VI циклу другого кварталу, зокрема з необхідних 55 осіб відібрано 55 кандидатів.

Навесні план з відбору кандидатів на військову службу за контрактом становить 195 осіб, за станом на 19.04. 2017 прийнято 134 особи, що складає майже 69%.

-  Поставлену задачу на другий квартал необхідно виконати у повному обсязі для укомплектування нашої боєздатної армії. Треба не тільки активізувати співпрацю з центрами зайнятості, де на обліку стоїть велика кількість безробітних, посилити інформаційну агітацію, залучати до співпраці волонтерів, а й шукати нові підходи для агітації та залученню громадян на військову службу, індивідуально підходити до кожного громадянина та спілкуватися особисто, - наголосив Едуард Гугнін.

За словами представників військових комісаріатів, виконання поставленої задачі дещо ускладнюється тим, що багато хто з кандидатів не придатний до служби за станом здоров’я чи за віком. До того ж, велика кількість мешканців районів області наразі залучені на весняно-польових роботах.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON