Новини

Запорізького солдата нагороджено орденом «Покрови Пресвятої Богородиці»

21 квітня 2017 - 14:00

На черговому засіданні обласного оперативного штабу козацтва обговорено підсумки діяльності у дні великодніх свят.

Представники Пологівського куреня на чолі з отаманом Віктором Гонтарем привітали бійців 23-го окремого мотопіхотного батальйону 56-ї бригади Збройних Сил України, які перебувають на одній із найгарячіших ділянок фронту. Подарунки збирали двадцять підприємств, установ та фермерських господарств району. Місцевий храм Української православної церкви Київського патріархату передав понад 800 смачних, освячених пасок. Солдата батальйону, козака Сергія Сергієнка за мужність та відданість Батьківщині під час виконання бойових завдань нагороджено орденом «Покрови Пресвятої Богородиці».

Також активісти долучилися до охорони громадського порядку, організували чергування під час великодніх служб у церквах Запоріжжя, Бердянська, Мелітопольського, Гуляйпільського та Пологівського районів, Покровського району Дніпропетровської області, разом із капеланами великодньої ночі побували у наших воїнів у зоні Антитерористичної операції. Голова обласної коордради козацтва Дмитро Сухінін вручив єпископу Запорізькому і Мелітопольському УПЦ КП Фотію ікони, що побували на передових позиціях Української армії на Сході.

У найближчих планах запорізького козацтва – продовжити розширення Першої національної козацької бібліотеки та благоустрій старовинних козацьких кладовищ, провести акцію «Вшановуємо українську літературу» серед школярів та студентів, привітати ветеранів Другої світової війни із травневими святами.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також