Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Запорізького солдата нагороджено орденом «Покрови Пресвятої Богородиці»

Новини | 21/04/2017 14:00

Запорізького солдата нагороджено орденом «Покрови Пресвятої Богородиці»

На черговому засіданні обласного оперативного штабу козацтва обговорено підсумки діяльності у дні великодніх свят.

Представники Пологівського куреня на чолі з отаманом Віктором Гонтарем привітали бійців 23-го окремого мотопіхотного батальйону 56-ї бригади Збройних Сил України, які перебувають на одній із найгарячіших ділянок фронту. Подарунки збирали двадцять підприємств, установ та фермерських господарств району. Місцевий храм Української православної церкви Київського патріархату передав понад 800 смачних, освячених пасок. Солдата батальйону, козака Сергія Сергієнка за мужність та відданість Батьківщині під час виконання бойових завдань нагороджено орденом «Покрови Пресвятої Богородиці».

Також активісти долучилися до охорони громадського порядку, організували чергування під час великодніх служб у церквах Запоріжжя, Бердянська, Мелітопольського, Гуляйпільського та Пологівського районів, Покровського району Дніпропетровської області, разом із капеланами великодньої ночі побували у наших воїнів у зоні Антитерористичної операції. Голова обласної коордради козацтва Дмитро Сухінін вручив єпископу Запорізькому і Мелітопольському УПЦ КП Фотію ікони, що побували на передових позиціях Української армії на Сході.

У найближчих планах запорізького козацтва – продовжити розширення Першої національної козацької бібліотеки та благоустрій старовинних козацьких кладовищ, провести акцію «Вшановуємо українську літературу» серед школярів та студентів, привітати ветеранів Другої світової війни із травневими святами.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON