Новини

На День Європи у селі місцева громада отримала у подарунок сільськогосподарську техніку

19 травня 2017 - 14:31

На День Європи у селі місцева громада отримала у подарунок сільськогосподарську техніку

Тиждень Днів Європи в Запорізькій області продовжився відзначенням Дня Європи у селі  у с. Балкове Токмацького району. Захід відбувся в рамках співпраці  Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» та запорізької обласної влади і місцевих громад.

Проведення Дня Європи у селі  саме в  Балковому  стало не випадковим: сільська громада об’єдналася у сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Відродження-2015» і стала  учасником проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

За рахунок коштів Європейського Союзу для місцевого СОК «Відродження-2015»  було закуплено сільськогосподарську техніку для переробки рослинних залишків на енергетичні паливні брикети, а також сільськогосподарську техніку для цеху по очищенню, переробці та пакуванню зернових і готової продукції, що дало змогу селу розвиватись.

Та на цьому співпраця з Проектом не завершилася. День Європи у селі ознаменувався святковим подарунком - врученням нової сільськогосподарської техніки.  У присутності гостей свята відбувся  її урочистий запуск і отримано перші кілограми борошна та крупи. Загальна вартість техніки становить 454600 грн., з яких 252500 грн. надано Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ»; 30000 грн. – власні кошти СОК «ВІДРОДЖЕННЯ-2015»; 172100 грн. – кошти обласного та сільського бюджетів.

 Свято продовжилося концертною програмою для дітей та дорослих. Його учасники також  переглянули інформаційні відеоролики «Що таке ЄС» та «Що зробив ЄС для України»; школярі взяли участь у  вікторині на знання історії та традицій ЄС  «Що ти знаєш про Європу?», «веселих стартах»,  конкурсі малюнку на асфальті «Європа  – очима дітей». У рамках заходу також відбулася виставка-ярмарок місцевих умільців  та народні гуляння.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також