Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

  • Інформація для ЗМІ
  • »
  • Новини
  • »
  • Автоперевізникам великовагового транспорту слід готуватися до обмеження руху в спекотний період
Автоперевізникам великовагового транспорту слід готуватися до обмеження руху в спекотний період

Новини | 24/05/2017 09:59

Автоперевізникам великовагового транспорту слід готуватися до обмеження руху в спекотний період

З початку червня по всій Україні, зокрема і в Запорізькій області вводиться обмеження руху в світлу пору доби для транспортних засобів загальною масою понад 24 тонни або з навантаженням на вісь більше 7 тонн.

З метою збереження дорожнього покриття доріг під час спекотного періоду (при температурі повітря більше +28 ºС) з 01 червня 2017 року буде введено тимчасове обмеження в русі великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області. 

Причина таких вимушених заходів - висока температура повітря в літній період, яка призводить до нагрівання асфальтобетонного покриття. За даними науковців, при температурі плюс 28 градусів за Цельсієм дорожнє покриття нагрівається до плюс 40—42 градусів. У результаті погіршуються його міцнісні характеристики. Відповідно рух великовагового транспорту за таких умов спричиняє катастрофічні руйнування дорожнього полотна.

У зв’язку з цим головою обласної державної адміністрації підписано розпорядження «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування Запорізької області на період підвищення температури повітря».

Дотримання цих вимог перевізниками жорстко контролюватиметься співробітниками Управління Укртрансбезпеки в Запорізькій області та Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Запорізькій області.

Працівники філій ДП «Запорізький облавтодор» уже встановлюють на дорогах загального користування дорожні знаки і панно для інформування водіїв про обмеження руху та місця стоянок великовагового автотранспорту.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області надає перелік місць для відстою великовагових транспортних засобів на період дії обмеження руху на автодорогах загального користування.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

AD

BV

UPDL

EP

ZORM

IMZO

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON