Новини

Лікарів-волонтерів нагороджено за допомогу нашим бійцям

19 червня 2017 - 11:51

Громадські організації  «Чесне Запоріжжя» та БФ БО «Лебедія»  ініціювали нагородження волонтерів-медиків з нагоди професійного свята. Урочиста церемонія відбулася в центрі волонтерського руху кав’ярні «УКРОП».

Так, за активну волонтерську діяльність Почесними грамотами Запорізької обласної ради та медаллю «За благодійну діяльність» були нагороджені: М. Милиця, Н. Бабійчук, В. Богодух, І. Бубнова, О. Драбинка, О. Квак, М. Маджет, Т. Мостіпан, О. Синявська, В. Солоділова, В. Стеблянко, В. Стефанів.

Медиків, які допомагають нашим бійцям і біля лінії фронту, і в Запоріжжі, привітали директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, священик Української Греко-католицької церкви отець Андрій Бухвак (голова Благодійного фонду «Карітас»), представники волонтерських організацій. У виконанні відомого співака та композитора Анатолія Сердюка для учасників заходу прозвучали патріотичні пісні.  

Як розповів співзасновник Благодійного фонду „Укроп-Дентал” Володимир Стефанів, тільки стоматологічні послуги бійцям на благодійних засадах надають більше 100 лікарів – як біля лінії фронту в спеціально обладнаних автомобілях, так і в Запоріжжі,  призначаючи операційні дні, на які прибувають до 20 бійців. За два роки своєї діяльності „Укроп-Дентал” надав послуги більше  8 тисячам українських бійців. Лікування, протезування, операції проводяться за рахунок благодійників, які допомагають захисникам України.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також