Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Всесвітній біг миру стартував із Запоріжжя

Новини | 19/06/2017 13:47

Всесвітній біг миру стартував із Запоріжжя

В обласному центрі відбувся урочистий офіційний старт 30-го ювілейного Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Всесвітній біг миру заради гармонії в Україні» в рамках всесвітнього заходу «World Harmony Pease Run».

Організаторами заходу виступили: громадська організація  «Марафонська команда «Всесвітній біг заради гармонії», Управління молоді, фізичної культури та спорту  облдержадміністрації, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та обласний центр молоді. 

Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід  проводиться з метою популяризації здорового та активного способу життя, збільшення рухової активності  засобами фізичної культури, залучення населення до регулярних занять фізичною культурою,  сприяння розвитку фізкультурно-спортивного руху в Україні.  

Триватиме  захід  з 18 червня по 28 червня 2017 року. Спортсмени подолають близько 900 км  за маршрутом, який пролягає територіями Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської та Сумської областей.

На урочистому відкритті, яке відбулося  на центральній площі міста Запоріжжя,  учасників заходу привітала начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Наталія Федорівна Власова;

Фініш учасників Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Всесвітній біг миру заради гармонії в Україні» відбудеться 28 червня 2017 року  в місті Суми на День Конституції України. 

В Україні Всесвітній біг миру заради гармонії проводиться з 1991 року. За цей час його учасники подолали понад 52 000 км у всіх областях нашої країни. Палаючий факел тримали близько 365тис.  наших співвітчизників.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON