Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Оголошення | 14/07/2017 08:42

Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області запрошує на роботу

Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області запрошує випускників вищих навчальних закладів України на роботу до органів державної виконавчої служби Запорізької області.

Особам, які виявлять бажання здійснювати діяльність державного виконавця, необхідно звернутись до Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164, каб. 758-А або за телефонами: (061) 239-04-45, 225-63-56.

Інформація щодо вакантних посад державної служби постійно розміщується на офіційних сайтах Національного агентства України з питань державної служби та Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за посиланням: http//nads.gov.ua/page/vakansiyi та www.justzp.gov.ua.

Разом з тим, звертаємо увагу студентів ІІІ і вище курсів вищих навчальних закладів за спеціальностями галузі знань «Право» щодо можливості стажування в апараті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та його структурних підрозділах.

З Порядком стажування громадян з числа молоді в апараті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та його структурних підрозділах, затвердженим наказом Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області від 19.05.2017 № 86/07 та зареєстрованим у Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області від 22.05.2017 за №22/1818, можна ознайомитись на сайті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за посиланням www.justzp.gov.ua в рубриці  - Напрямки діяльності «Кадрова робота та державна служба».

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON