Оголошення

Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області запрошує на роботу

14 липня 2017 - 08:42

Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області запрошує випускників вищих навчальних закладів України на роботу до органів державної виконавчої служби Запорізької області.

Особам, які виявлять бажання здійснювати діяльність державного виконавця, необхідно звернутись до Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164, каб. 758-А або за телефонами: (061) 239-04-45, 225-63-56.

Інформація щодо вакантних посад державної служби постійно розміщується на офіційних сайтах Національного агентства України з питань державної служби та Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за посиланням: http//nads.gov.ua/page/vakansiyi та www.justzp.gov.ua.

Разом з тим, звертаємо увагу студентів ІІІ і вище курсів вищих навчальних закладів за спеціальностями галузі знань «Право» щодо можливості стажування в апараті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та його структурних підрозділах.

З Порядком стажування громадян з числа молоді в апараті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та його структурних підрозділах, затвердженим наказом Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області від 19.05.2017 № 86/07 та зареєстрованим у Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області від 22.05.2017 за №22/1818, можна ознайомитись на сайті Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області за посиланням www.justzp.gov.ua в рубриці  - Напрямки діяльності «Кадрова робота та державна служба».

Читайте також