Новини

Протягом тижня дорожники ліквідували більше 10 тис. кв. м ямковості

17 липня 2017 - 08:50

Протягом тижня дорожники ліквідували більше 10 тис. кв. м ямковості

Завдяки безперервній  роботі підрядних організацій на дорогах області вже ліквідовано 234 162 квадратних метрів пошкодженого покриття, в т.ч. на дорогах державного значення – 143 595 кв. м,  на дорогах місцевого значення – 90 567 кв. м.

Лише за минулий тиждень ліквідовано 10 145 кв. м ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення – 3 425 кв. м,  на дорогах місцевого значення – 6 720 кв. м. Роботи з відновлення дорожнього покриття виконували в середньому шість бригад: три бригади ТОВ «ЮК-Інвест», дві бригади ТОВ «ДОРРЕМТЕХНОЛОГІЯ» та бригада ТОВ «Ремшляхбуд». Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачав асфальтобетонний завод ТОВ «Ремшляхбуд».

Так, підрядним підприємством ТОВ "Юк-Інвест" ремонт здійснювався за допомогою трьох струменевих машин  на автодорогах загального користування: а/д С080221  від а/д.М-18-Гладке-Грозове, а/д  Р-37 Енергодар-Василівка-Бердянськ. Дорожники ТОВ «ДОРРЕМТЕХНОЛОГІЯ» працювали на а/д С080705, км9+300 – км 10+200 та в с. Гладке. ТОВ «Ремшляхбуд» роботи виконував на а/д Т-04-01 Дніпропетровськ-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Токмак-Мелітополь.

Ліквідація ямковості здійснювалася на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування державного значення з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг, та на об'єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів на умовах співфінасування зі Службою доріг.

На поточному тижні заплановано роботи на дорогах загального користування на площі 10 200 кв. м.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням поставитися з розумінням і бути максимально обережними в місцях проведення ремонтних робіт та звертати увагу на попереджувальні знаки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також