Новини

Обласна школа вищої спортивної майстерності покращила умови тренувань веслярів

17 липня 2017 - 10:48

У травні цього року Запорізька  обласна школа вищої спортивної майстерності відзначила 50-річний ювілей. На святкуванні голова облдержадміністрації Костянтин Бриль вручив один із найочікуваніших подарунків для спортсменів – академістів  - сертифікат на придбання найсучаснішого ергометру Concept2.

Concept2 – це тренажер, що дозволяє моделювати веслування в академічному човні та на якому проводяться офіційні змагання всеукраїнського та міжнародного рівня. Сьогодні спортсмени ШВСМ, які входять до складу збірної команди України з академічного веслування, мають змогу тренуватися на якісному спортивному обладнанні.

Як розповів майстер спорту міжнародного класу Вадим Зубов,  особистий тренер  багаторазової чемпіонки України Лариси Жалінської, раніше всі подібні тренажери в Запоріжжі знаходилися на базі комерційних спортивних клубів, і проводити повноцінний тренувальний процес спортсмени-професіонали можливості не мали. Між тим, від результатів, показаних на ергометрі Concept2 на зимовому чемпіонаті України, залежить потрапляння спортсменів до основного складу національної збірної. А в літній період тренажер використовується для підняття функціональних можливостей організму. Тож завдяки підтримці облдержадміністрації тепер запорізькі спортсмени мають усі умови для поліпшення результатів як в академічному веслуванні, так і безпосередньо на водних доріжках, загалом спорт вищих  досягнень у Запорізькій області виходить на новий якісний рівень.

Слід зазначити, що на зимовому чемпіонаті України двоє спортсменок ШВСМ потрапили до призової трійки: Лариса Жалінська фінішувала першою, а Світлана Мартинова – третьою. На першому водному старті сезону – Кубку України золоту медаль виборола Світлана Мартинова, а Лариса Жалінська  отримала бронзову нагороду. Тож запорізькі спортсменки впевнено входять до еліти українського академічного веслування і наразі готуються до особистого чемпіонату України.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також