Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Національна гвардія приймає тільки кращих призовників

Новини | 17/07/2017 15:38

Національна гвардія приймає тільки кращих призовників

Указом  Президента України від 07.07.2017 року оголошено  проведення в  серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної  гвардії України. Як повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю  підполковник   Роман Романюк, із Запорізької області має бути призвано 50 юнаків.                                                                

Призову підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27- річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Для Національної гвардії України відбираються призовники, бездоганні у морально-діловому відношенні, як правило, з повною загальною середньою освітою, добре розвинуті фізично, зростом не нижче 170 см, які не мають виражених дефектів мови, обличчя, кистей рук, татуювання на відкритих ділянках тіла.

Не підлягають відбору до НГУ: призовники, які притягувалися до кримінальної відповідальності; близькі родичі  яких притягувалися до кримінальної відповідальності (батько, мати, дружина, рідні брати та сестри); мали приводи в міліцію за вживання наркотиків, спиртних напоїв, хуліганство, порушення громадського порядку та інші; призовники, які мають татуювання на відкритих ділянках тіла.

Відправка призовників до військових частин триватиме  з 8 по 18 серпня 2017 року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON