Новини

Національна гвардія приймає тільки кращих призовників

17 липня 2017 - 15:38

Національна гвардія приймає тільки кращих призовників

Указом  Президента України від 07.07.2017 року оголошено  проведення в  серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної  гвардії України. Як повідомив заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю  підполковник   Роман Романюк, із Запорізької області має бути призвано 50 юнаків.                                                                

Призову підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27- річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Для Національної гвардії України відбираються призовники, бездоганні у морально-діловому відношенні, як правило, з повною загальною середньою освітою, добре розвинуті фізично, зростом не нижче 170 см, які не мають виражених дефектів мови, обличчя, кистей рук, татуювання на відкритих ділянках тіла.

Не підлягають відбору до НГУ: призовники, які притягувалися до кримінальної відповідальності; близькі родичі  яких притягувалися до кримінальної відповідальності (батько, мати, дружина, рідні брати та сестри); мали приводи в міліцію за вживання наркотиків, спиртних напоїв, хуліганство, порушення громадського порядку та інші; призовники, які мають татуювання на відкритих ділянках тіла.

Відправка призовників до військових частин триватиме  з 8 по 18 серпня 2017 року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також