Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

У Мелітополі коштом ДФРР буде реконструйовано єдиний в місті комунальний стадіон «Спартак»

Новини | 10/08/2017 15:41

У Мелітополі коштом ДФРР буде реконструйовано єдиний в місті комунальний стадіон «Спартак»

До кінця цього року у Мелітополі з'явиться сучасний легкоатлетичний стадіон. Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Давтян здійснив робочу поїздку до Мелітополя та проінспектував хід робіт на об'єкті.

Стадіон «Спартак» єдиний комунальний стадіон у місті. Він був збудований понад 60 років тому. За більше ніж півсторіччя північний сектор трибуни опинився в аварійному стані. Не дозволяє проводити офіційні змагання найвищого рангу і стан легкоатлетичних доріжок, відсутня також можливість організації тренувального процесу з легкої атлетики.

За словами заступника міського голови Мелітополя Івана Федорова, протягом останніх 10 років на стадіоні не проводили жодних змагань.

- Як тільки ми дізнались про те, що згідно з новими критеріями Державного фонду регіонального розвитку, 10% коштів мають бути спрямовані на відновлення спортивної інфраструктури, ми одразу склали проект. До роботи долучили консультантів Федерації легкої атлетики України, - зазначив Іван Федоров.

Після завершення реконструкції він отримає статус 4-ї категорії спортивних споруд, що дозволить проводити змагання всеукраїнського значення. Загальна вартість проекту реконструкції становить 12 млн 500 тис грн.

- Минулого тижня з ДФРР на рахунок обласної державної адміністрації вже надійшов перший транш. Сподіваюсь, що найближчим часом ми зможемо перерахувати кошти підрядникам, - поінформував Іван Федоров.

Наразі тут вже розпочаті роботи з благоустрою майданчику, після чого буде укладено синтетичне покриття з каучуку.

- Під час конкурсного відбору наш проект переміг завдяки тому, що технічний інженер Федерації належним чином оцінив те, що стадіон знаходиться у парку, що може бути використано спортсменами під час розминки, - сказав заступник міського голови.

Що стосується споруди самого стадіону, то вже тиждень, як тут працює підрядна організація ПП «АБЗ».

- Раніше тут були дерев'яні трибуни, зараз йде монтаж сучасних пластикових, які будуть вміщувати близько 3000 глядачів. Особлива увага інженерів та будівельників прикута до благоустрою бігових доріжок. Минулої середи до нас приїжджав технічний консультант Федерації легкої атлетики, була зроблена розмітка стадіону, - відзначив посадовець і додав, що як тільки підрядники завершать благоустрій лотків для водовідведення, одразу розпочнуться роботи з монтажу першого шару покриття.

Вже до 20 жовтня реконструкція стадіону має завершитись. Протягом місяця об'єкт буде проходити сертифікацію і тільки після цього зможе бути введений в експлуатацію.

За словами першого заступника голови регіону Дмитра Давтяна, Мелітополь можна вважати зразком у такому питанні, як залучення позабюджетних коштів для покращення інфраструктури міста та вирішення ряду проблемних питань.

- Сьогодні є чимало територій, які скаржаться на низькі темпи виконання робіт та освоєння коштів. Хотів би відзначити високий рівень роботи очільника міста та його команди. Бажаю команді міського голови Мелітополя успіхів. Сподіваюсь, що мешканці міста вже найближчим часом відчують і побачать зміни, які відбуваються у місті, - наголосив посадовець.

Зазначимо також, що комплексний ремонт стадіону відповідно до сучасних вимог є дуже важливим питанням для міста, а його реконструкція дасть поштовх більш активному розвитку спорту в Мелітополі.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON