Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

В обласному центрі набирає обертів операція «СТОП незаконній торгівлі»

Новини | 10/08/2017 16:32

В обласному центрі набирає обертів операція «СТОП незаконній торгівлі»

У рамках розпочатої за ініціативи голови облдержадміністрації Костянтина Бриля операції «СТОП незаконній торгівлі» відбувся вже другий рейд обласної робочої мобільної групи з ліквідації незаконної торгівлі. Представники органів виконавчої влади, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та громадськості, що увійшли до складу робочої групи відпрацьовували місця несанкціонованої торгівлі в районі  Центрального та Малого ринків.

У зазначених місцях здійснювалася незаконна торгівля різними видами товарів від шкарпеток до продуктів харчування. При цьому, ковбаса та риба реалізовувались без дотримання жодних санітарних норм, з порушеннями температурного режиму.

Під час здійснення  рейду-виїзду працівниками Національної поліції та Інспекції з благоустрою відносно осіб, що здійснювали торгівлю без відповідних дозвільних документів, було складено 3 протоколи з конфіскацією товару за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях) та 3 протоколи за статтею 152 КУпАП (порушення норм благоустрою населених пунктів).

Крім того, вся зібрана у ході рейду інформація щодо виявлених порушень норм чинного законодавства стане підставою для проведення подальших дій іншими контролюючим органами, що входять до складу робочої групи.

За словами заступника начальника управління розвитку підприємницької діяльності, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Максима Кучеренка, особливістю другого рейду стало посилення методів впливу на незаконних торгівців шляхом конфіскації товару працівниками поліції. Також він зауважив, що системність, відповідальність та чітка координація дій робочої групи є запорукою для реалізації поставленого головою облдержадміністрації завдання стосовно ліквідації незаконної торгівлі в області.

Проведення таких рейдів буде практикуватися на території всієї Запорізької області.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON