Новини

Служби у справах дітей отримали нові знання про роботу в громадах

13 вересня 2017 - 11:49

На базі Приморської територіальної громади відбувся семінар для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій та міських виконавчих комітетів міст обласного значення Запорізької області. Організувала семінар Служба у справах дітей обласної державної адміністрації, у його проведенні також взяли участь начальник управління сімейних форм виховання Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Інна Гончарук та представники служби у справах дітей Хмельницької області.

Фахівці ознайомили учасників з питаннями захисту прав дітей в умовах децентралізації, розподілу обов’язків та відповідальності на перехідний період.

Представник Міністерства Інна Гончарук надала методичні рекомендації щодо порядку використання коштів державної субвенції на придбання житла для дітей-сиріт, дитячих будинків сімейного типу, а також ознайомила учасників з Національною стратегією реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та планом заходів з реалізації її першого етапу.

Дворічним досвідом роботи в умовах функціонування громад поділилася начальник Служби у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації Ніна Магур.

Начальник Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації Антоніна Матвєєва зазначила, що спільні семінари з представниками громад наразі є дуже актуальними, необхідно залучати спеціалістів, які прийшли працювати в громадах, щоб зменшити ризики, пов’язані з соціальним захистом дітей у перехідний період.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також