Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Служби у справах дітей отримали нові знання про роботу в громадах

Новини | 13/09/2017 11:49

Служби у справах дітей отримали нові знання про роботу в громадах

На базі Приморської територіальної громади відбувся семінар для начальників служб у справах дітей районних державних адміністрацій та міських виконавчих комітетів міст обласного значення Запорізької області. Організувала семінар Служба у справах дітей обласної державної адміністрації, у його проведенні також взяли участь начальник управління сімейних форм виховання Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України Інна Гончарук та представники служби у справах дітей Хмельницької області.

Фахівці ознайомили учасників з питаннями захисту прав дітей в умовах децентралізації, розподілу обов’язків та відповідальності на перехідний період.

Представник Міністерства Інна Гончарук надала методичні рекомендації щодо порядку використання коштів державної субвенції на придбання житла для дітей-сиріт, дитячих будинків сімейного типу, а також ознайомила учасників з Національною стратегією реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та планом заходів з реалізації її першого етапу.

Дворічним досвідом роботи в умовах функціонування громад поділилася начальник Служби у справах дітей Хмельницької обласної державної адміністрації Ніна Магур.

Начальник Служби у справах дітей Запорізької облдержадміністрації Антоніна Матвєєва зазначила, що спільні семінари з представниками громад наразі є дуже актуальними, необхідно залучати спеціалістів, які прийшли працювати в громадах, щоб зменшити ризики, пов’язані з соціальним захистом дітей у перехідний період.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

expo2017

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

FISC

BUDJET

LPL

KDS

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

СС

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

Регіональна рада з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON