Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

На дорогах області активізовано перевірки вантажного транспорту

Новини | 27/09/2017 11:44

На дорогах області активізовано перевірки вантажного транспорту

Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області у взаємодії з обласною державною адміністрацією та правоохоронними органами продовжує реалізацію державної політики з питань безпеки на автомобільному транспорті. Наразі посилено перевірки вантажівок, які через понаднормовий вантаж руйнують дорожнє покриття, що у свою чергу  спричиняє аварії на дорогах.

Так, минулого тижня під час проведення рейдових перевірок транспортних засобів, які надають послуги з перевезення вантажів, співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області здійснювався габаритно-ваговий контроль автомобілів на автомобільній дорозі загального користування Харків – Сімферополь. Під час перевірок здійснено 63 зважування, з них у трьох випадках зафіксовано перевищення допустимих параметрів навантаження, через що нараховано плату за користування дорогами в розмірі 539,9 євро,  складено 23 акти за порушення законодавства про автомобільний транспорт.

За словами фахівців Управління, на сьогодні одним із найважливіших факторів безпеки руху залишається стан покриття доріг. Тому  активізовано перевірку вантажних автомобілів, які  рухаються дорогами регіону. Також найближчим часом у співробітництві зі Службою автомобільних доріг у Запорізькій області планується відкрити нові майданчики для відстою великогабаритного транспорту, а також розширити діапазон контролю вантажівок.

Перевірка транспортних засобів триватиме на постійній основі.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON