Новини

На дорогах області активізовано перевірки вантажного транспорту

27 вересня 2017 - 11:44

На дорогах області активізовано перевірки вантажного транспорту

Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області у взаємодії з обласною державною адміністрацією та правоохоронними органами продовжує реалізацію державної політики з питань безпеки на автомобільному транспорті. Наразі посилено перевірки вантажівок, які через понаднормовий вантаж руйнують дорожнє покриття, що у свою чергу  спричиняє аварії на дорогах.

Так, минулого тижня під час проведення рейдових перевірок транспортних засобів, які надають послуги з перевезення вантажів, співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області здійснювався габаритно-ваговий контроль автомобілів на автомобільній дорозі загального користування Харків – Сімферополь. Під час перевірок здійснено 63 зважування, з них у трьох випадках зафіксовано перевищення допустимих параметрів навантаження, через що нараховано плату за користування дорогами в розмірі 539,9 євро,  складено 23 акти за порушення законодавства про автомобільний транспорт.

За словами фахівців Управління, на сьогодні одним із найважливіших факторів безпеки руху залишається стан покриття доріг. Тому  активізовано перевірку вантажних автомобілів, які  рухаються дорогами регіону. Також найближчим часом у співробітництві зі Службою автомобільних доріг у Запорізькій області планується відкрити нові майданчики для відстою великогабаритного транспорту, а також розширити діапазон контролю вантажівок.

Перевірка транспортних засобів триватиме на постійній основі.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також