Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

Запорізьких підприємців навчать використовувати інтернет-технології для бізнесу

Новини | 12/10/2017 13:40

Запорізьких підприємців навчать використовувати інтернет-технології для бізнесу

Запорізька облдержадміністрація та «Google Україна» запрошують підприємців взяти участь у семінарі «Можливості Інтернету для бізнесу».

Під час семінару слухачі отримають теоретичні знання та практичні навички у використанні сучасних інтернет-технологій для ведення свого бізнесу. Зокрема, слухачів ознайомлять з найсвіжішими даними щодо поведінки інтернет-користувачів, актуальною статистикою та трендами в Україні, успішними прикладами просування бізнесу онлайн; методами знаходження нових клієнтів за допомогою Інтернету, відстеження ефективності рекламних онлайн-кампаній та  інструментами інтернет-маркетингу, які підходять бізнесу у відповідній сфері діяльності; запропонують консультації провідних маркетингових агентств; обговорення можливих стратегій просування бізнесу онлайн на прикладі історій успіху; тестування веб-сайтів підприємств для визначення їх ефективності.

Для одержання більш детальної інформації щодо проведення семінару та реєстрації звертатися за посиланням: https://events.withgoogle.com/mozhlivosti-intiernietu-dlia-bizniesu/.

Семінар відбудеться 19.10.2017 з 09:30 до 14:00 у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

AD

BV

UPDL

EP

ZORM

IMZO

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON