Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

  • Інформація для ЗМІ
  • »
  • Новини
  • »
  • Костянтин Бриль: «У проекті держбюджету для Запорізької області вперше заплановано 527,4 мільйона гривень на будівництво та утримання доріг»
Костянтин Бриль: «У проекті держбюджету для Запорізької області вперше заплановано 527,4 мільйона гривень на будівництво та утримання доріг»

Новини | 09/11/2017 10:50

Костянтин Бриль: «У проекті держбюджету для Запорізької області вперше заплановано 527,4 мільйона гривень на будівництво та утримання доріг»

В ефірі одного з центральних телеканалів голова облдержадміністрації Костянтин Бриль приділив увагу найважливішим питанням сьогодення. Зокрема, йшлося про кредит МВФ, соціальну сферу та бюджет 2018 року.

- Хочу зазначити, що до формування бюджету області ми також поставились дуже відповідально. Облдержадміністрацією було подано до обласної ради проект рішення «Про обласний бюджет на 2018 рік» 31 жовтня 2017 року. Планується його розгляд та затвердження на сесії, яка відбудеться 30 листопада. І ми сподіваємось на його підтримку. Після затвердження державного бюджету будуть внесені відповідні зміни. Своєчасне прийняття бюджетів дасть змогу реалізувати заплановане підвищення соціальних стандартів уже з 1 січня 2018 року, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Найбільшу увагу очільник регіону приділив питанням якісного ремонту доріг у Запорізькій області.

За словами Костянтина Бриля, на теперішній час відбуваються певні зміни у дорожній галузі і, зокрема,  в організації та системі роботи Укравтодору. Децентралізація, яка здійснюється в країні, позитивно вплинула і на роботу Служби автомобільних доріг у Запорізькій області. Так, ще у 2015 році укладено договори та виконано роботи на дорогах загального користування місцевого значення Запорізької області за рахунок  співфінансування  з органами місцевого самоврядування.

- 2017 рік для Запорізької області можна відзначити, як початок відновлення ремонтних робіт та визначальний у переході на нові механізми фінансування дорожньої галузі. Загалом на виконання робіт з експлуатаційного утримання Службі доріг у 2017 році з державного бюджету передбачено 191,6 мільйона гривень,  на 1 листопада виконано робіт на суму 158,4 мільйона гривень, - повідомив Костянтин Бриль.

Як показові приклади дорожнього ремонту в Запорізькій області очільник регіону назвав два об'єкти. Перший - поточний середній ремонт автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь на ділянці км 450+455 – км 474+193.  Відповідно до проведених відкритих торгів у системі «Prozorro» підрядною організацією визначено ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». Сума договору складає 469 млн. 800 тис. грн.  Загальна протяжність об’єкта 23,74 км. Планами робіт поточного року з усіх джерел фінансування передбачено 31 млн. 700 тис. грн. та введення в експлуатацію 8,2 км дороги. Фактично освоєно по цьому об’єкту на цей час  68 млн. грн.

Ще один важливий об'єкт - поточний середній ремонт автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь  на ділянці  км 573+089 - км 667+089. За результатами відкритих торгів у системі «Prozorro» підрядною організацією визначено ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ». Сума договору складає 1 млрд. 024 054,578 тис. грн. Загальна протяжність об’єкту - 74 км. У 2017 році планується виконати роботи на ділянці протяжністю 14,6 км  загальною вартістю 171,3 млн. грн., із них: 71,3 млн. грн. - кошти державного бюджету та 100 млн. грн. – отриманих у рамках митного експерименту. Фактичне виконання на 7.11.2017 складає близько 44 млн. грн. Із них профінансовано 38,9 млн. грн.:

- 20,7 млн. грн. – кошти держбюджету;

- 1,2 млн. грн. - обласного бюджету;

- 17,1 млн. грн. – у рамках митного експерименту.

Костянтин Бриль наголосив, що в 2017 році найважливішим завданням для влади у дорожній сфері було створення відповідних умов для ремонту.

- У поточному році проведено всі тендерні процедури. І останні договори ми укладаємо 10 листопада. Ці роботи заплановані в проекті бюджету 2018 року. Одразу після виділення коштів робота буде розпочата. Умови договору передбачають передплату  30%, і якщо ми профінансуємо ці виплати взимку,  дороги почнуть будувати одразу з настанням сприятливих погодних умов. Тож 2018 ми оголосимо роком будівництва доріг. Більше того, за кошти обласного бюджету виготовлено 13 проектів на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування  державного значення. На цей момент уже проведено процедури закупівлі та визначено підрядні підприємства для чотирьох об’єктів. Окремо хочу підкреслити, що в проекті держбюджету для Запорізької області заплановано трансферти, які не виділялися в 2017 році. Зокрема,  527,4 мільйона гривень на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON