Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

  • Інформація для ЗМІ
  • »
  • Новини
  • »
  • Костянтин Бриль: «Ми маємо докласти максимальних зусиль, аби на місцях не було подвійної системи управління і розпорядження бюджетними коштами»
Костянтин Бриль: «Ми маємо докласти максимальних зусиль, аби на місцях не було подвійної системи управління і розпорядження бюджетними коштами»

Новини | 13/11/2017 13:40

Костянтин Бриль: «Ми маємо докласти максимальних зусиль, аби на місцях не було подвійної системи управління і розпорядження бюджетними коштами»

Сьогодні голова  облдержадміністрації Костянтин Бриль перебуває з робочою поїздкою у  Веселівському районі. До нього приєднався народний депутат України Сергій Валентиров.

Насамперед очільник регіону провів зустріч з представниками  новоутворених об’єднаних територіальних громад: Новоуспенівської сільської ОТГ та Чкаловської сільської ОТГ.

Головна тема, яку обговорили учасники зустрічі, – реальне втілення в життя реформи децентралізації влади. Костянтин Бриль наголосив на необхідності оптимізації райради.

- На сьогодні залишилося шість районів, де процес об'єднання не завершено стовідсотково. Проте ми маємо докласти максимальних зусиль, аби на місцях не було подвійної системи управління і розпорядження бюджетними коштами. Нині потрібно, аби ті  райради, які залишилися, переходили на «рейки» ОТГ. Тож  найближчим часом на місцях варто звести штат райради до мінімуму, аби не витрачати зайві кошти на подвійне утримання владних структур. Проте і громада допомагатиме з фінансуванням на утримання райради, яка потрібна для передачі майна новоствореній ОТГ,  - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 Присутні також приділили увагу  реформі освіти.  Костянтин Бриль та Сергій Валентиров роз'яснили представникам громад усі позитивні нюанси інклюзивного навчання, що втілюється в життя в рамках реалізації всеукраїнського науково-педагогічного експерименту Міністерства освіти і науки України та Благодійного фонду Порошенка.

Представники громад, у свою чергу,  звернули увагу Костянтина Бриля та Сергія Валентирова на необхідність завершення ремонту водогону та оновлення доріг у Веселівському районі.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON