Новини

Запоріжці, хворі на діабет, зможуть безкоштовно зробити експрес-аналізи

14 листопада 2017 - 10:47

Запоріжці, хворі на діабет, зможуть безкоштовно зробити експрес-аналізи

Сьогодні відзначається Всесвітній день діабету. З цієї нагоди  в обласному центрі відбудеться акція, присвячена «Дню діабету-2017», організована громадською організацією «Діабетик» за підтримки облдержадміністрації.

Так, 17 листопада у приміщенні ПК «Орбіта», м. Запоріжжя, відбудеться спеціалізована виставка  «Життя без влади діабету». Всі бажаючі зможуть безкоштовно пройти експрес-аналізи глюкози у крові та виміряти артеріальний тиск. Окрім цього, заплановано проведення лекцій для пацієнтів та сімейних лікарів.

Усі учасники акції  зможуть безкоштовно отримати спеціалізовану літературу про діабет, зробити експрес-аналізи цукру в крові, прослухати лекції на теми харчування, лікування та профілактики ускладнень при цукровому діабеті,  взяти участь у розіграші глюкометрів.

За словами організаторів, цей день об’єднує хворих на цукровий діабет, їх рідних та близьких, лікарів, представників громадськості, всіх, хто усвідомлює, що цукровий діабет – це проблема загальнолюдська і для її вирішення треба об’єднати зусилля держави і громадськості.

Довідково: Всесвітній день діабету відзначають щорічно 14 листопада, в день народження Фредеріка Бантінга, одного з першовідкривачів інсуліну. У місті Запоріжжя заходи з підвищення обізнаності людей про діабет у рамках Всесвітнього дня діабету проводяться з 2004 року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також