Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

Запоріжці, хворі на діабет, зможуть безкоштовно зробити експрес-аналізи

Новини | 14/11/2017 10:47

Запоріжці, хворі на діабет, зможуть безкоштовно зробити експрес-аналізи

Сьогодні відзначається Всесвітній день діабету. З цієї нагоди  в обласному центрі відбудеться акція, присвячена «Дню діабету-2017», організована громадською організацією «Діабетик» за підтримки облдержадміністрації.

Так, 17 листопада у приміщенні ПК «Орбіта», м. Запоріжжя, відбудеться спеціалізована виставка  «Життя без влади діабету». Всі бажаючі зможуть безкоштовно пройти експрес-аналізи глюкози у крові та виміряти артеріальний тиск. Окрім цього, заплановано проведення лекцій для пацієнтів та сімейних лікарів.

Усі учасники акції  зможуть безкоштовно отримати спеціалізовану літературу про діабет, зробити експрес-аналізи цукру в крові, прослухати лекції на теми харчування, лікування та профілактики ускладнень при цукровому діабеті,  взяти участь у розіграші глюкометрів.

За словами організаторів, цей день об’єднує хворих на цукровий діабет, їх рідних та близьких, лікарів, представників громадськості, всіх, хто усвідомлює, що цукровий діабет – це проблема загальнолюдська і для її вирішення треба об’єднати зусилля держави і громадськості.

Довідково: Всесвітній день діабету відзначають щорічно 14 листопада, в день народження Фредеріка Бантінга, одного з першовідкривачів інсуліну. У місті Запоріжжя заходи з підвищення обізнаності людей про діабет у рамках Всесвітнього дня діабету проводяться з 2004 року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON