Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

З наступного навчального року в початкових класах упроваджується Нова українська школа

Новини | 14/11/2017 12:48

З наступного навчального року в початкових класах упроваджується Нова українська школа

У 2018 році з першого вересня у початкових класах розпочнеться реалізація концепції Нової української школи, що буде діяти за новими державними стандартами. Наразі у Запорізькій області в рамках експерименту цей проект діє у чотирьох закладах.

- 2018 рік – особливий не тільки для освітян, а також для учнів та їх батьків. З нового навчального року початкова школа буде переходити на новий стандарт роботи. Школи будуть осучаснені, у вчителів буде новий підхід до викладання предметів. Та головне –  діти з радістю будуть йти до школи та цікаво розпочинати навчання, -  зазначила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

Як розповіла завідувач кафедрою початкової освіти Запорізького обласного інституту післядипломної освіти Олена Нікулочкіна, для тренерів проекту тривають спеціальні тренінги, отриманий досвід вони будуть поширювати серед педагогів.

- За старими програмами дітям важко та нецікаво вчитися. Тепер змінюються державні стандарти, головна відмінність яких –  отримання знань дітьми не тільки заради самих знань, а орієнтованість на їх необхідність у сучасному реальному житті. Буде реалізовуватися компетентний підхід до навчання. Замість дублюючих один одного предметів у початковій школі їх залишили шість. Учителям ще доведеться опанувати нові технології та взагалі створити новий освітній простір, - повідомила Олена Нікулочкіна.

За попередніми даними, до початку нового навчального року спеціальні тренінги проведуть для 750 вчителів початкових класів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON