Новини

З наступного навчального року в початкових класах упроваджується Нова українська школа

14 листопада 2017 - 12:48

З наступного навчального року в початкових класах упроваджується Нова українська школа

У 2018 році з першого вересня у початкових класах розпочнеться реалізація концепції Нової української школи, що буде діяти за новими державними стандартами. Наразі у Запорізькій області в рамках експерименту цей проект діє у чотирьох закладах.

- 2018 рік – особливий не тільки для освітян, а також для учнів та їх батьків. З нового навчального року початкова школа буде переходити на новий стандарт роботи. Школи будуть осучаснені, у вчителів буде новий підхід до викладання предметів. Та головне –  діти з радістю будуть йти до школи та цікаво розпочинати навчання, -  зазначила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

Як розповіла завідувач кафедрою початкової освіти Запорізького обласного інституту післядипломної освіти Олена Нікулочкіна, для тренерів проекту тривають спеціальні тренінги, отриманий досвід вони будуть поширювати серед педагогів.

- За старими програмами дітям важко та нецікаво вчитися. Тепер змінюються державні стандарти, головна відмінність яких –  отримання знань дітьми не тільки заради самих знань, а орієнтованість на їх необхідність у сучасному реальному житті. Буде реалізовуватися компетентний підхід до навчання. Замість дублюючих один одного предметів у початковій школі їх залишили шість. Учителям ще доведеться опанувати нові технології та взагалі створити новий освітній простір, - повідомила Олена Нікулочкіна.

За попередніми даними, до початку нового навчального року спеціальні тренінги проведуть для 750 вчителів початкових класів.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також