Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

  • Інформація для ЗМІ
  • »
  • Новини
  • »
  • Президент України назвав пріоритетом забезпечення достойних соціальних умов для військовослужбовців
Президент України назвав пріоритетом  забезпечення достойних соціальних умов для військовослужбовців

Новини | 06/12/2017 15:42

Президент України назвав пріоритетом забезпечення достойних соціальних умов для військовослужбовців

Про це Президент України, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко заявив у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині, де зустрівся з військовослужбовцями та привітав їх з Днем Збройних Сил.

Глава держави особливо підкреслив необхідність створення гідних умов розміщення та проживання військовослужбовців. Він наголосив, що разом зі створенням нової армії та відновленням бойової спроможності війська одним із його головних пріоритетів є забезпечення достойних соціальних умов для військовослужбовців.

«За останні два роки майже дві з половиною тисячі військовослужбовців у Збройних Силах отримали квартири. Ще більше двох тисяч помешкань збудовано для тих, хто служить у Національній гвардії, Службі безпеці, на кордоні, у Спецслужбі транспорту»,  - сказав Петро Порошенко. При цьому він повідомив, що Верховна Рада проголосувала закон, який підпорядковує Спецслужбу транспорту Міністерству оборони.

«По гарнізонах нашої країни, і зокрема, тут, на полігоні, вже зводяться нові казарми – хоча язик не повертається називати ці новобудови таким архаїчним словом», - підкреслив Президент. Він зазначив, що як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил ініціював масштабний проект будівництва сучасних гуртожитків, а не казарм для контрактників.

«За два роки я планую переселити 25 тисяч військовослужбовців із наметів чи запліснявілих радянських казарм у сучасні і комфортабельні помешкання», - повідомив Петро Порошенко та наголосив, що для нього надзвичайно важливим є, «щоб воїн думав не про те, як і де поспати, а думав, як краще захищати Батьківщину».

Глава держави сказав, що вже розпочалося будівництво 91 гуртожитка першої черги, а в другій половині наступного року буде збудовано ще 93 гуртожитки.

Петро Порошенко підкреслив, що він і надалі буде робити все можливе, щоб покращити  законодавче забезпечення соціального захисту військовослужбовців.

У присутності українських воїнів Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань забезпечення жилими приміщеннями військовослужбовців та членів сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання обов’язків військової служби».

Президент Петро Порошенко також повідомив, що разом з Міністром оборони знайдено можливості виплатити одноразову грошову премію  тим, хто цього року воював у зоні АТО. «Тим, хто був на першій лінії, ми домовились – по 5 тис. грн., тим, хто на другій лінії – по 3 тис. грн. І будемо продовжувати роботу над підвищенням рівня соціального захисту українських військовослужбовців», - зазначив Глава держави під час відвідання Міжнародного центра миротворчості та безпеки на Львівщині.

 

За матеріалами офіційного Інтернет-представництва Президента України

Про головне

YouTube_Zoda

IMZO

AD

BV

UPDL

ZORM

Держава турбується про тебе

ZRIO

OCUATO

Teplo

PMB

ProZorro

DK_DM_ATO

ARRZO

"Чорний список" водіїв порушників

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON