Пошук

Архів новин

Важливо

НАЗК

PPU

DSVV

e-data

NADUpPrU

AmKU

NADS

UVPZp

DAEE

AB

ZRCZ

GUMNSUZp

PFZU

OCPVM

DOZ

DOiN

DSZN

IHP

  • Інформація для ЗМІ
  • »
  • Новини
  • »
  • Костянтин Бриль закликав депутатів Енергодарської міськради вирішувати питання за столом переговорів
Костянтин Бриль закликав депутатів  Енергодарської міськради вирішувати питання за столом переговорів

Новини | 07/12/2017 12:41

Костянтин Бриль закликав депутатів Енергодарської міськради вирішувати питання за столом переговорів

Сьогодні голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перебуває з робочою поїздкою в місті Енергодарі, де взяв участь у роботі 15 сесії міської ради.

На початку заходу Костянтин Бриль звернувся до присутніх народних обранців.

- Хочу, аби депутати зрозуміли, що жодне протистояння не призводить до позитиву. Найбільш яскравий приклад цьому ми бачимо у Верховній Раді України, де популізм та розхитування блокують прийняття важливих для держави рішень. Тож ми зробили так, аби сьогодні в Енергодарі за стіл перемовин сіли всі політичні партії. Вам потрібна понятійна угода про співпрацю. І в підсумку - прийняття всіх соціально важливих питань, зокрема щодо медицини та освіти. Всі проблеми   облдержадміністрація буде тримати на контролі. Як представник Президента України, я буду гарантом того, що вони розв’язуватимуться, а не переростатимуть у конфлікти. Тож маю надію, що й Енергодарська міська рада почне реальну роботу, а люди побачать зміни, які сприяють, аби Енергодар був перлиною Запорізького регіону, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час сесії 33 зареєстровані в залі  депутати розглянули 30 питань. Серед них: затвердження змін до Програми розвитку та удосконалення медичної допомоги у м. Енергодар на 2015-17 роки; затвердження змін до Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування у м. Енергодар на 2017-2021 роки; затвердження змін до Комплексної міської програми підтримки дітей, молоді, сім'ї та гендерного паритету на 2016-19 роки; затвердження змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства, об'єктів благоустрою, дорожнього господарства м. Енергодар на 2016-18 роки та інші.

Одним із найважливіших серед прийнятих рішень стало надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Енергодар гуртожитку № 1 шляхом укладання договору дарування. Після ухвалення депутатами рішення Енергодарський міський голова Павло Музика та представник компанії ДТЕК підписали угоду про передання гуртожитку.

За словами Костянтина Бриля, це рішення стане важливим кроком для поліпшення житлових умов учасників АТО.

- Нині обласна влада розглядає різні можливості поліпшення умов проживання військовослужбовців. Серед них і виконання інвестзобов'язань. Тож сьогодні компанія ДТЕК передає на баланс міськради будівлю гуртожитку, балансова вартість якої на 2008 рік складала 22 мільйони гривень. У цьому приміщенні є можливість створити 128 квартир. Вважаю, що спільними зусиллями бюджетів міста і області, а також за підтримки народного депутата України Володимира Бандурова  ми маємо привести цей будинок до ладу вже найближчим часом, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Про головне

YouTube_Zoda

AD

BV

UPDL

EP

ZORM

IMZO

ZRIO

OCUATO

TSER

Teplo

PMB

DK_DM_ATO

ARRZO

ugl

Зміни одне життя

GSiV

OGL

BUDJET

LPL

FSOZO

SRGS

Zapobigania_korypcia

Strategia

PZG_1932_1933

Сhildren from Zaporizhzhya

OKRZK

ECO

EnergyMapZR

ZOTIC

PROON